Португалецът има 20 гола през сезона, само 8 от тях са в мачове от Ла Лига.

0
63

Роналдо е изнервен

Кристиано Роналдо влезе в спор с оператор на телевизията, след като бе заменен в равенството 2:2 на Реал Мадрид с четвъртия отзад напред Леванте. В пореден мач Роналдо не успя да се разпише и бе заменен от Марко Асенсио осем минути преди края. Въпреки, че 32-годишният португалец има отбелязани 20 гола през сезона, само 8 от тях са в мачове от Ла Лига.

Говори се, че Неймар ще ги замести през следващия сезон в Реал Мадрид. Но противно на това на Роналдо ще му бъде предложено увеличение на заплатата до 30 милиона евро на година. Това ще го направи най-скъпо платения в света. Когато Роналдо седна на пейката той с жестове и думи каза на оператора да не го снима него, а да обърне камерата към терена и да снима мача.