Кошмарен мач за Кристиано Роналдо в равенството срещу Сасуоло

В 66-ата минута звездата заби бутоните си в бедрото на капитана на съперника Франческо Мананели

0
18

Според мнозина специалисти, Кристиано Роналдо бе късметлия да остане на терена до края на двубоя.

Кристиано Роналдо
Назад
Следваща

Един от най-слабите мачове на Роналдо

Кристиано Роналдо имаше кошмарен мач в равенството на Ювентус срещу Сасуоло 3:3. Португалецът не се запомни с нищо добро на терена, а дори имаше късмет да остане в игра след грубо нарушение. За втори път в последните три мача „бианконерите“ загубиха преднина от два чисти гола. Авансът им на върха на Серия А бе намалена до седем точки. За първи път от ноември насам Роналдо не вкара и не подаде за гол в мач от първенството.

Според мнозина специалисти, Кристиано Роналдо бе късметлия да остане на терена до края на двубоя. В 66-ата минута звездата заби бутоните си в бедрото на капитана на съперника Франческо Мананели. Съдията размаха на Роналдо само жълт картон, но той спокойно можеше да бъде с червен цвят. Многобройните повторения защитиха решението на рефера, защото секунди преди да изрита съперника, Роналдо докосна леко топката. Което ще рече, че все пак е играл за нея, а не с цел да контузи съперника.