Кризата в защитния вал се Барселона се задълбочава с всеки изминал мач. След финала за Купата на Каталуния и Жереми Матийо получи контузия, която ще го остави извън игра за няколко седмици. Френският бранител получи контузия още по време на първото полувреме от срещата, като цялата втора част накуцваше. Оказа се, че има травма в прасеца.
Лошата новина за каталунците е в това, че това французинът е поредният защитник, които ще почива принудително. Освен него извън строя са още Жорди Алба, Жерар Пике и Алейш Видал. Все пак, много добро впечатление направи с играта си бранителят Марлон Сантос, който най-вероятно ще получи повече игрови минути в предстоящите срещи на Барселона, предвид многото контузени.
Тимът на Барселона загуби срещата с 1:0 от Еспаньол, като единственият гол бе вкаран от Фелипе Кайседо.

The following two tabs change content below.