Президентът на Реал Мадрид е готов да плати 260 милиона паунда на Пари Сен-Жермен за звездата.

Клубният президент Флорентино Перес е обсебен от идеята да вземе Килиан Мбапе в Реал Мадрид. Той е готов да плати 260 милиона паунда на Пари Сен-Жермен. И отношенията на Перес с Насер Ал-Хелайфи може да се окажат важни в осъществяването на идеята му. Френската звезда Мбапе подхрани желанието на боса на „белите“. Като отбеляза хеттрик за 20 минути през второто полувреме на победата на парижани с 5:0 над Клуб Брюж във вторник.

Очевидци твърдят, че Килиан Мбапе е бил бесен, че са го оставили на пейката. И след влизането си на терена в 52-ата минута изля своя гняв под формата на три гола във вратата на домакините. Перес не скри възхищението си и обяви, че покупката на Мбапе ще изправи на крака феновете на „Сантяго Бернабеу“. А на Реал Мадрид ще осигури място на върха за поне десет години напред. Президентът смята, че Мбапе може да има още по-силно въздействие в клуба, отколкото имаха Кристиано Роналдо и Зинедин Зидан при своето появяване.