Инсине бе на пейката в неделното 1:1 с Дженоа и влезе на терена в 67-ата минута

Наполи приветства завръщането в игра на Лоренцо Инсине за двубоя срещу Арсенал в четвъртфинала на Лига Европа в четвъртък. Присъствието му на терена е добра новина за италианския клуб и лоша за „артилеристите“. Инсине има 24 гола в последните си 53 участия в евротурнирите. През миналата седмица той получи травма в бедрото, но се очаква да бъде възстановен за пътуването до Лондон. Инсине бе на пейката в неделното равенство 1:1 с Дженоа и влезе на терена в 67-ата минута на мястото на Алан.

Преди мача пишеше, че ще бъде запазен и няма да се рискува здравето му. Но все пак се появи на терена и изглеждаше във форма. По-големи са притесненията в клуба за неговото бъдеще, създадени от неговия агент Мино Райола. Много е възможно след края на сезона Инсине да напусне. Междувременно Раул Албиол също може да попадне в групата, след като от февруари насам лекува коляното си. Но пресата в Италия е скептично настроена, че ще се възстанови навреме за мача.