Играчите на Манчестър Юнайтед малтретираха Азар

Трябваше да понесе доста нарушения от съперника, като Неманя Матич и Ашли Йънг получиха жълти картони за своите интервенции срещу Азар.

0
8

Белгиецът е с контузия в гърба

Еден Азар е под въпрос за участие в мача на Челси срещу БАТЕ Борисов в Лига Европа в четвъртък заради контузия в гърба. Според „Мирър“, 27-годишният белгиец е пострадал в равенството 2:2 с Манчестър Юнайтед в събота. Той игра във всичките 90 минути, но трябваше да понесе доста нарушения от играчите на съперника. Неманя Матич и Ашли Йънг получиха жълти картони за своите интервенции срещу Азар.

Осбено тежък удар му нанесе Йънг през второто полувреме, след който Азар полежа доста на терена. В неделя нападателят е осъзнал, че има затруднения в придвижването заради силна болка в гърба. Това означава, че ще пропусне двубоя от втория по сила евротунир, а дори има въпросителна за участието му в неделния двубой с Бърнли от първенството на Висшата Лига.