Аржентинецът бе откаран в болница и тепърва ще стане ясно дали ще пропусне следващия мач.

Гонсало Игуаин от Ювентус се нуждаеше от продължителна медицинска помощ след сблъсък с вратаря Габриел в равенството 1:1 срещу закъсалия Лече. „Бианконерите“ преследваха осма поредна победа във всички състезания без Кристиано Роналдо, който получи почивка. Ранно попадение на Игуаин бе отменено заради засада. А след инцидента при центриране от корнер, той бе с окървавено лице. Успя да се върне на терена с превързана глава и в добавените минути негов голов шут бе спасен от вратаря.

След края на мача Гонсало Игуаин се нуждаеше от още медицински грижи и дори бе изнесен на носилка заради съмнения за мозъчно сътресение. Аржентинецът бе откаран в болница за тестове и тепърва ще стане ясно дали ще пропусне следващия мач. Ювентус загуби точки, но Интер не успя да се възползва и да излезе на първо място. „Нерадзурите“ трябваше само да спечелят своя мач, но се задоволиха с 2:2 срещу Парма на своя стадион „Сан Сиро“.