Гарет Бейл изигра своя мач номер 250 за Реал Мадрид

Участието на Гарет Бейл като смяна на Еден Азар в последния мач беше негово 250-то за Реал Мадрид

0
21
Гарет Бейл
Гарет Бейл

Уелсецът игра 30 минути в победата с 3:1 над Ейбар в неделя, заменяйки Еден Азар.

Гарет Бейл пропусна тренировка на Реал Мадрид заради мускулна болка. Медицинският екип го спря от заниманието, за да не се получат усложнения. Уелсецът игра 30 минути в победата с 3:1 над Ейбар в нач от Ла Лига в неделя. Но след това почувства болка и предвид честите му контузии откакто е в испанския клуб, получи почивка. Участието му като смяна на Еден Азар в последния мач беше негово 250-то за клуба.

Гарет Бейл влезе от пейката на мястото на излекувания от контузия Азар и изглеждаше малко по-бавен от обичайното. Подаванията му не бяха толкова точни, пет пъти загуби топката. В лекарският щаб на мадридчани са оптимисти, че Бейл ще се възстанови до предишното си ниво, но не искат да го притискат. В следващият сблъсък на отбора, който е срещу Валенсия в четвъртък, той може отново да влезе само за няколко минути.