Халфът на националния отбор на Уелс Джо Алън ще пропусне следващия мача на родината си срещу Грузия. Причината за отсъствието му е контузия, която получи при равенството 2:2 срещу Австрия в четвъртък. В мача с австрийците, полузащитникът вкара и третия си гол в трети пореден мач. Футболистът на Стоук Сити напусна накуцвайки в началото на второто полувреме. Оказа се, че футболистът има усукване на бедрен мускул. Това е сериозен удар за треньора Крис Коуман, както и за съотборниците му. Освен Алън и другата голяма звезда на тима Арън Рамзи няма да вземе участие в срещата с грузинците.

Мениджърът на Уелс заяви, че иска Алън да се върне в клубния си отбор Стоук максимално възстановен и няма да разчита на него в мача с Грузия в Кафдиф.

Следващата среща на Стоук е следващата събота, когато ще домакинстват на Съндърланд. Все още не се знае какво е състоянието на Алън и дали въобще ще може да вземе участие в мача.Жо

The following two tabs change content below.