Абрамович се оглежда за по-опитен мениджър за Челси

Тимът на Франк Лампард е на осмо място, изоставайки с девет точки от лидера в класирането и на пет точки от четвъртото място.

0
7

Загубата от Лестър снощи е шеста досега през сезона за лондончани и те са на осмо място.

Франк Лампард
Франк Лампард от Челси очаква решението на ВАР за дузпата за неговия отбор в гостуването на Лестър във Висша Лига.
© Снимка от БТА.

Роман Абрамович се оглежда за по-опитен мениджър на Челси, след като Франк Лампард похарчи 230 милиона паунда за нови играчи през лятото и не постига очакваните резултати. Загубата от Лестър снощи е шеста досега през сезона за лондончани и те са на осмо място, изоставайки с девет точки от лидера в класирането. „Сините“ са на пет точки от четвъртото място, което дава виза за следващия сезон в Шампионска Лига.

Трябва да признаем, че в гостуването на Лестър лондончани нямаха късмет. При резултат 0:1 те получиха право да изпълнят дузпа, която ВАР отмени. Нарушението на Джони Еванс срещу Кристиан Пулишич бе извън наказателното поле. А попадение на резервата Тимо Вернер бе отменено заради едва забележима засада. Франк Лампард заяви на пресконференцията, че не се страхува да работи под натиск. Той не може да контролира бъдещето си и затова ще продължи да върши работата си по най-добрия възможен начин. Лампард призна, че неговият отбор е бил победен от по-добрия в този мач съперник.