Голият до кръста фен показа на Роналдо, че е усвоил неговото празнуване на гол

Фен нахлу на терена при Кристиано Роналдо

Фен нахлу на терена и направи типичното за Кристиано Роналдо празнуване на гол пред очите на футболиста в победата с 3:0 за Ювентус над Сасуоло. През второто полувреме на двубоя гол до кръста запалянко се измъкна от стюарда и стигна до португалската звезда. Роналдо изгледа изпълнението на фена и го потупа приятелски преди охраната да го хване и изведе от терена. Това бе един епизод от изпълнения със събития мач за звездата на „бианконерите“.

В 23-ата минута след негов удар се стигна до откриването на резултата от Сами Кедира. След това самият той се записа сред голмайсторите, засичайки с глава центраната от корнер топка. Емре Джан влезе от пейката, за да вкара третия гол за отбора през второто полувреме. С победата Ювентус се отдалечи на 11 точки от преследвача Наполи и уверено върви към поредната си шампионска титла. А Роналдо има 18 гола в първенството и се конкурира с Лионел Меси, който има 21 гола, за голмайсторската „Златна обувка“ на Европа.