Страничен съдия си поиска автограф от Холанд

Румънският съдия Октавиан Совре бе заснет да иска автограф от Ерлинг Холанд в тунела след двубоя

0
4

Пеп Гуардиола не видя проблем в това, че страничният съдия Октавиан Совре.

Ерлинг Холанд
Вратарят Едерсон от Манчестър Сити е уловил топката пред главата на Ерлинг Холанд от Борусия Дортмунд в мача от Шамионска Лига.
© Снимка от БТА.

Пеп Гуардиола не видя проблем в това, че страничният съдия Октавиан Совре бе заснет от камерите да иска автограф от Ерлинг Холанд в тунела. Според босът на Манчестър Сити съдийската тройка си е свършила добре работата в Шампионската Лига срещу Борусия Дортмунд в успеха с 2:1 с късен победен гол. Може би босът на „гражданите“ е доволен от спорно отменения гол на Джуд Белингам за гостите в 37-ата минута.

Главният съдия Овидиу Хатеган от Румъния бе критикуван за цялостното си представяне през 90-те минути. А като капак дойде и случая с асистента му Октавиан Совре, чието вземане на автограф от Ерлинг Холанд беше определено като детска постъпка. Но за разлика от всичко останали, Пеп Гуардиола не видя нищо нередно в румънската съдийска бригада, както отговори на въпрос към него по време на пресконференцията. Според него страничният съдия вероятно е поискал автографа за детето си.

Тази публикация е валидна до 13:14 часа на 7.04.2022 година.