Джакомо Бонавентура е пред първо участие за Милан

Джакомо Бонавентура игра в мачовете на Милан от Интернешънал Чемпиънс Къп преди началото на сезона, но още няма участие в Серия А

0
34
Джакомо Бонавентура

Джампаоло обмисля промени в състава, който е вкарал само един гол от игрова ситуация и общо два.

Треньорът Марко Джампаоло може да даде първи старт на Джакомо Бонавентура като титуляр в Милан от началото на сезона. „Росонерите“ ще гостуват на Торино в четвъртък след загубата с 0:2 от Интер в дербито на Милано. Джампаоло обмисля промени в състава, който е вкарал само един гол от игрова ситуация и общо два в първенството досега. Това е най-слабата резултатност сред отборите в топ пет на първенствата в Европа.

Очаква се да бъдат заменени и двамата крайни бранители, като Тео Ернандес и Давиде Калабрия ще заменят Рикардо Родригес и Андреа Конти. А Джакомо Бонавентура вероятно ще заеме мястото на Хакан Чалханоглу, който ще получи почивка. Бонавентура игра в мачовете от Интернешънал Чемпиънс Къп преди началото на сезона. Но още няма участие в Серия А през този сезон. На практика за последно е играл в първенството през октомври миналата година, след което лекува коляното си. Изненадващо Раде Крунич може да започне като титуляр вместо Франк Кеси.