Диего Годин се връща в игра в мача от Лига Европа

Уругваецът загуби един зъб след сблъсък с вратаря на Валенсия

102
Диего Годин
Диего Годин

Бранителят се възстанови

Диего Годин ще бъде на разположение на Атлетико Мадрид срещу ФК Копенхаген, въпреки избития зъб в мача с Валенсия. Инцидента с Годин се случи след сблъсък с вратаря на съперника Нето в мача на 4-ти февруари. Уругваецът бе принудително заменен в 51-ата минута на двубоя на „Уанда Метрополитано“, спечелен с 1:0.

В резултат 31-годишният Годин се нуждаеше от стоматологична операция и пропусна победата с 1:0 като гост на Малага в събота. Но бе обявено, че ще се завърне в игра в четвъртък, когато Атлетико Мадрид се впуска в борбата в Лига Европа. „Дюшекчиите“ попаднаха в турнира след отпадането си от Шампионска Лига. Отборът остана на разочароващото трето място в своята група и сега ще играе във втория по значимост европейски турнир.