Нападателят на Ювентус Пауло Дибала ще бъде извън терена най-малко 20 дни. Италианският голмайстор се контузи по време на съботното гостуване на Милан, спечено от „росонерите“ с 1:0 и напусна терена в 33-та минута. Първоначално се смяташе, че контузията не е толкова сериозна, но след като мина медицински прегледи се оказа, че си е наранил задната част на дясното бедро и има разкъсване на сухожилие между първа и втора степен.
22-годишният нападател има три гола в изиграните от началото на сезона в Серия А осем мача, като е записал и една асистенция.
Мениджърът Масимо Алегри няма да може да разчита на аржентинския стрелец в мачовете срещу Сампдория, Наполи и Киево от Серия А, както и домакинството на Лион от Шампионската лига.

The following two tabs change content below.