В неделя сутринта след тренировката играчът веднага се качи на самолета за Маракеш

0
17

Дембеле се скъса да пътува за два дни

Нападателят Осман Дембеле пропътува 4 355 километра за два дни, във времето между две от тренировките на Барселона. Той игра пълни 90 минути в победата с 6:1 над Хирона. В неделя сутринта участва във възстановителната тренировка и веднага след това се качи на самолета за Маракеш по лични причини. Вестник „Марка“ пише, че 20-годишният футболист се срещнал със свои приятели и прекарали нощта заедно в заведение.

В понеделник сутринта отлетял за Париж. А днес той вече отново бе в Барселона, за да участва в тренировката на отбора за престоящото гостуване на Лас Палмас в четвъртък. Дембеле наскоро се завърна след лечение на контузия и се надява във втори пореден мач да бъде сред титулярите на каталунския гранд.