Ингс изглежда се размина без сериозна контузия

Докато беше на терена Дани Ингс вкара петия си гол през сезона в победата на Саутхямптън с 4:3

0
16

На пръв поглед положението му изглеждаше зле, но скенерът успокои „светците“.

Дани Ингс
Дани Ингс (на тревата) от Саутхямптън получава медицинска помощ след сблъсък с Трезеге от Астън Вила.
© Снимка от БТА.

Нападателят Дани Ингс от Саутхямптън изглежда се отърва без сериозна контузия в мача с Астън Вила. На пръв поглед положението му изглеждаше зле, но прегледът със скенер успокои „светците“. Английският 28-годишен национал напусна терена накуцвайки в 85-ата минута със съмнения за тежка контузия на коляното. Със сигурност ще бъде риск да играе срещу Нюкасъл в петък, но едва ли ще отсъства дълго от терена.

Дани Ингс пострада след сблъсък с Трезеге от съперника и не можеше да продължи в оставащите пет минути до края. Първоначалните викове на контузения бяха за болка в коляното и доста уплашиха щаба на „светците“. Докато беше на терена, Ингс вкара петия си гол през сезона в победата с 4:3 на „Вила Парк“. Ако положението на Ингс се усложни, може би няма да бъде на разположение за мачовете на Англия в средата на месеца. Но босът Гарет Саутгейт разполага в атака с Хари Кейн, Тами Ейбръхам и Доминик Калвърт-Люин. За завръщане в състава на „трите лъва“ напират още Мейсън Грийнууд и Фил Фодън.

Тази публикация е валидна до 11:41 часа на 2.11.2021 година.