Българският национал Ивайло Чочев, който е играч на Палермо, страда от болки в дясното коляното след победата с 3:1 на Авелино. Той се контузи през първото полувреме на двубоя от Серия Б в събота и беше заменен принудително на почивката. Днес Чочев ще се подложи на специализирани медицински изследвания, след които ще има повече яснота колко сериозна е контузията му.
Досега през сезона българският футболист има изиграни 13 мача с отбелязани 2 гола и направени 2 голови асистенции. Неговият клуб Палермо заема второто място във временното класиране само на точка зад лидера Бари след 16 изиграни кръга. Позицията е отлична за атакуване на завръщане в Серия А през следващия сезон. Да се надяваме, че българинът няма да пропусне много от мачовете на отбора си.