Уелсецът наскоро се възстанови от предишна травма

Проблемите на Реал Мадрид в мача срещу ЦСКА Москва в Шампионска Лига не са само в резултата, а и заради контузията на Гарет Бейл. Уелската звезда влезе като смяна през второто полувреме на домакинската загуба с 0:3. Той не успя да помогне с нищо на отбора, но получи контузия на глезена. Треньорът Сантяго Солари подчерта, че проблемът на Бейл не е възникнал заради липса на адекватна почивка.

Тези дни на Бейл ще бъдат направени серия от тестове, за да се установи степента на пораженията в глезена му. Солари ще говори лично с футболиста и ще бъдат предприети най-правилните действия за защита на здравето му. Следващият мач на „белите“ е срещу Райо Валекано в събота. След това отборът ще отпътува за Обединените Арабски Емирства за участие в Световната клубна купа. Бейл със сигурност няма да играе в мача от Ла Лига, но не е ясно за двубоите от световното първенство за клубни отбори.