Младият Джейдън Санчо от Борусия Дортмунд се контузи

0
49

Контузия на английския тийнейджър

Английският юношески национал Джейдън Санчо получи контузия по време на победата на Борусия Дортмунд с 3:2 като гост на опашкаря ФК Кьолн. Той влезе на терена като смяна на Кристиан Пулишич в 72-ата минута. Но бе принуден да напусне накуцвайки 18 минути по-късно. Санчо се държеше за задната част на бедрото, където изпитваше силна болка. Така и не стана ясно какво предизвика травмата на 17-годишния тийнейджър.

Докато бе на терена Санчо помогна на своя тим за спечелването на трите точки. Но най-голямата заслуга бе на дебютиращия белгиец Мичи Батшуай, който вкара два гола след идването си от Челси и едно попадение му бе отменено от видео повторенията. След подробен медицински преглед Борусия Дортмунд ще обяви официално състоянието на Санчо и колко време ще се възстановява.