Първа Лига в България

Класиране
#TeamMPWDLFAGP
1Ludogorets Razgrad161330265+2142
2Lokomotiv Plovdiv1611323717+2036
3Levski Sofia1611233212+2035
4CSKA Sofia169432814+1431
5Slavia Sofia166551818+023
6Arda166462023-322
7Cherno More Varna165651715+221
8Beroe Stara Zagora167092425-121
9Etar164571527-1217
10Dunav164481523-816
11Botev Plovdiv164481322-916
12Tsarsko selo164391724-715
13Botev Vratsa163491528-1313
14Vitosha Bistritsa1611141034-244
Програма
22 ноември 2019
Arda17:30Vitosha Bistritsa
23 ноември 2019
Slavia Sofia12:30Cherno More Varna
Botev Vratsa15:00CSKA Sofia
Ludogorets Razgrad17:30Lokomotiv Plovdiv
24 ноември 2019
Dunav15:15Beroe Stara Zagora
Levski Sofia17:45Tsarsko selo
25 ноември 2019
Botev Plovdiv17:30Etar
29 ноември 2019
Etar16:30Slavia Sofia
30 ноември 2019
Cherno More Varna12:30Botev Vratsa
Tsarsko selo15:00Botev Plovdiv
Beroe Stara Zagora17:30Levski Sofia
1 декември 2019
Lokomotiv Plovdiv12:00Arda
Vitosha Bistritsa14:30Dunav
CSKA Sofia18:00Ludogorets Razgrad
6 декември 2019
Tsarsko selo17:00Etar
7 декември 2019
Botev Plovdiv14:15Beroe Stara Zagora
Ludogorets Razgrad16:30Cherno More Varna
8 декември 2019
Botev Vratsa12:00Slavia Sofia
Arda14:15CSKA Sofia
Levski Sofia16:30Vitosha Bistritsa
Резултати
11 ноември 2019
Tsarsko selo1 - 2Dunav
10 ноември 2019
Vitosha Bistritsa0 - 1Ludogorets Razgrad
Botev Plovdiv1 - 0Levski Sofia
Beroe Stara Zagora0 - 1Arda
9 ноември 2019
CSKA Sofia1 - 0Slavia Sofia
Etar1 - 0Cherno More Varna
8 ноември 2019
Lokomotiv Plovdiv2 - 0Botev Vratsa
7 ноември 2019
Arda0 - 2Tsarsko selo
6 ноември 2019
Levski Sofia3 - 0Etar
Dunav1 - 2Botev Plovdiv
5 ноември 2019
Cherno More Varna0 - 2CSKA Sofia
Slavia Sofia1 - 1Lokomotiv Plovdiv
Botev Vratsa1 - 1Vitosha Bistritsa
2 ноември 2019
Ludogorets Razgrad3 - 1Beroe Stara Zagora
31 октомври 2019
Levski Sofia2 - 0Dunav
Vitosha Bistritsa0 - 1Slavia Sofia
30 октомври 2019
Etar0 - 4CSKA Sofia
Botev Plovdiv1 - 1Arda

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.