Прогнози за вторник, 31 октомври 2017 година

0
9

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 44 мача от Шамионска Лига, Чемпиъншип, Лига 1 и Чекатрейд Трофи в Англия, Регионална Лига и Ландспокал в Германия, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Шампионска Лига[/handle]
[handle to=”tab_2″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Германия[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Шампионска Лига: Рома – Челси 2 (1:2), Атлетико Мадрид – Карабах 1 (2:0), Базел – ЦСКА Москва 1 (1:0), Селтик – Байерн 2 (1:4), Манчестър Юнайтед – Бенфика 1 (3:1), Олимпиакос Пирея – Барселона 2 (0:2), Пари Сен Жермен – Андерлехт 1 (3:0), Спортинг – Ювентус 2 (0:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Чемпиъншип: Бъртън Албион – Барнзли 1 (2:0), Кардиф – Ипсуич 2 (1:2), Фулъм – Бристол Сити 1 (2:1), Хъл Сити – Мидълзбро 2 (0:1), Лийдс – Дарби X (0:0), Норич – Улвс 2 (0:2), Куинс Парк Рейнджърс – Шефилд Юнайтед 2 (1:2), Шефилд Уензди – Милуол 1 (2:0), Съндърланд – Болтън 2 (0:2), Рединг – Нотингам 1 (2:0).

Лига 1: Блякбърн – Флийтууд Таун 1 (1:0).

Чекатрейд Трофи: Донкастър – Скънторп 1 (2:0), Уимбълдън – Лутън 1 (2:0), Бристол Роувърс – Уест Хям (до 23) X (0:0), Форест Грийн – Суонси (до 23) 2 (0:2), Мансфийлд – Евертън (до 23) 2 (0:1), Суиндън – Уикъмб 1 (1:0).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Регионална Лига Югозапад: ФСВ Франкфурт – Рьохлинг Вьолклинген 1 (1:0), Айнтрахт Щадталендорф – Щайнбах 2 (0:3), Щутгарт II – Кикерс Офенбах 2 (0:2), Кобленц – Улм 2 (0:1), Астория Валдорф – Хесен Касел 1 (2:1).

Регионална Лига Север: Еутин – Люнебургер Ханза 2 (0:1).

Регионална Лига Байерн: Гройтер Фюрт II – Айхщад X (0:0), Гархинг – Пипинсрид 1 (2:0), Инголщад II – Аугусбург II 2 (0:1), Розенхайм – Вакер Бургхаузен 1 (2:0), Шалдинг-Хайнинг – Меминген 2 (0:2), Зелингенпортен – Байерн II X (1:1), Унтерфьоринг – Швайнфурт 2 (1:2), 1860 Мюнхен – Байройт 1 (5:1), Бухбах – Нюрнберг II 2 (1:2).

Ландспокал: Хамбургер Аймсбътелер – Лохбрюге 1 (2:0), Хале-Амендорф – Хале 2 (0:3), Зонеберг – Визмут Гера 2 (0:1), Кеми Лайпциг – Цвикау X (2:2), Берн – Алтона 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА