Прогнози за вторник, 16 септември 2014 година

0
37

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Шампионската Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Втора Бундеслига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера Дивисион в Испания, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Шампионска Лига[/handle]
[handle to=”tab_2″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Германия[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Шампионска Лига: Бенфика – Зенит 1 (2:0), Борусия Дортмунд – Арсенал 1 (2:1), Галатасарай – Андерлехт 1 (2:0), Ювентус – Малмьо 1 (3:0), Ливърпул – Лудогорец 1 (2:0), Монако – Байер Леверкузен 2 (1:2), Олимпиакос Пирея – Атлетико Мадрид 2 (0:3), Реал Мадрид – Базел 1 (3:0).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Чемпиъншип: Бирмингам – Шефилд Уензди X (1:1), Блякпул – Уотфорд 2 (0:2), Борнемут – Лийдс 1 (3:0), Брентфорд – Норич 2 (1:2), Кардиф – Мидълзбро X (1:1), Чарлтън – Уулвс 2 (0:1), Хъдърсфийлд – Уигън 2 (1:2), Ипсуич – Брайтън X (1:1), Болтън – Родъръм 1 (2:1), Рединг – Милуол 1 (2:0).

Лига 1: Колчестър – Шефилд Юнайтед X (1:1), Донкастър – Кроули Таун 1 (2:1), Джилингам – Питърбро 2 (1:2), Милтън Кийнс Донс – Брадфорд 1 (2:0), Нотс Каунти – Лейтън Ориент 2 (1:2), Порт Вейл – Бристол Сити 1 (2:0), Престън – Честърфийлд 1 (3:1), Рочдейл – Уолсол X (1:1), Скънторп – Ковънтри X (1:1), Суиндън – Олдъм 1 (2:0), Йоувил – Крю 1 (3:0).

Лига 2: Уимбълдън – Бъртън 2 (1:2), Бери – Стивънидж 1 (2:0), Кеймбридж Юнайтед – Екзитър 1 (3:1), Челтнъм – Саутенд X (0:0), Мансфийлд – Моркамб 1 (2:1), Нортхямптън – Хартлипул 1 (3:0), Оксфорд Юнайтед – Акрингтън 1 (2:0), Плимут – Уикъмб 1 (2:1), Портсмут – Дагенам & Редбридж 1 (3:1), Шросбъри – Карлайл 1 (2:0), Транмиър – Нюпорт X (1:1), Йорк – Лутън 1 (2:0).

Конфърънс Премиър: Олдършот – Брейнтрий 1 (2:1), Олфритън – Телфорд 1 (2:1), Бристол Роувърс – Нънийтън 1 (3:0), Честър – Саутпорт X (1:1), Дартфорд – Дувър Атлетик X (1:1), Ийстлий – Форест Грийн 1 (2:1), Халифакс – Гризмби 1 (2:0), Кидерминстър – Олтринкам 1 (3:0), Макълсфийлд – Гейтсхед 2 (1:2), Торки – Уокинг 1 (2:1), Уелинг – Линкълн X (1:1), Барнет – Рексъм 1 (3:1).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Трета Лига: Щутгарт Ам – Майнц Ам 1 (2:1), Енерги Котбус – Зоненхоф 1 (3:1), Унтерхахинг – Арминия Билефелд 2 (1:2).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Хесен Касел 2 (1:3), Кайзерслауетрн Ам – Астория Валдорф 1 (3:0).

Регионална Лига – Байерн: Гройтер Фюрт Ам – Айнтрахт Бамберг 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА