Прогнози за сряда, 24 септември 2014 година

0
32

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Купа на Лигата в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера Дивисион в Испания и Купа на България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Купа на Лигата: Бъртън Албион – Брайтън 2 (1:2), Челси – Болтън 1 (3:0), Манчестър Сити – Шефилд Уензди 1 (2:0), Тотнъм – Нотингам 1 (2:1), Кристъл Палас – Нюкясъл X (1:1), Уест Бромич Албион – Хъл Сити 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Хамбургер 1 (2:0), Байер Леверкузен – Аугсбург 1 (3:1), Борусия Дортмунд – Щутгарт 1 (2:0), Хановер – Кьолн 1 (1:0), Херта Берлин – Волфсбург 2 (1:2).

Втора Бундеслига: Дармщад – ФСВ Франкфурт 1 (2:0), Хайденхайм – Нюрнберг 1 (2:1), Кайзерслаутерн – Унион Берлин 1 (2:0), РБ Лайпциг – Карлсруе X (1:1).

Трета Лига: Арминия Билефелд – Щутгарт Ам 1 (3:0), Дуисбург – Борусия Дортмунд Ам 1 (3:1), Фортуна Кьолн – Ханза Рощок X (1:1), Халешер – Динамо Дрезден X (1:1), Ян Регенсбург – Холщайн Кил X (0:0), Зоненхоф – Ерфурт X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Фортуна Дюселдорф Ам – Шалке Ам 2 (0:1), Кьолн Ам – Борусия Мьонхенгладбах Ам X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Валдхоф Майнхайм – Хофенхайм Ам 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Каляри – Торино X (1:1), Фиорентина – Сасуоло 1 (3:0), Интер – Аталанта 1 (3:1), Ювентус – Чезена 1 (3:0), Наполи – Палермо 1 (2:0), Парма – Рома 2 (1:2), Сампдория – Киево 1 (2:0), Верона – Дженоа 1 (2:1).

Лига Про, група A: Арецо – Джана Ерминио 1 (2:0).

Лига Про, група C: Иския Изолаверде – Салернитана 2 (1:2), Лупа Рома – Беневенто X (1:1), Мартина Франка – Юве Стабия 2 (0:1), Мелфи – Вигор Ламеция 1 (1:0), Савоя – Лече 2 (1:2), Касертана – Нуова Козенца 1 (2:0), Катандзаро – Матера 1 (2:0), Фоджа – Аверса Нормана 1 (2:1), Паджанезе – Месина X (1:1), Реджина – Барлета 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Алмерия – Атлетико Мадрид 2 (1:2), Ейбар – Виляреал 2 (0:1), Райо Валекано – Атлетик Билбао 2 (1:2), Гранада – Леванте 1 (3:0), Малага – Барселона 2 (0:3), Севиля – Реал Сосиедад 1 (3:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]Купа на България: Монтана – ЦСКА 2 (0:3), Атлетик Куклен – Банско 2 (0;2), Ботев Гълъбово – Марек 2 (1:2), Дунав Русе – Раковски 1 (2:1), Пирин Гоце Делчев – Добруджа X (1:1), Манастирище – Локомотив Горна Оряховица 2 (0:2), ПФК Бургас – Берое 2 (1:3), Пирин Разлог – Локомотив София 2 (0:2), Септември Симитли – Хасково 2 (1:2), Созопол – Черно море X (1:1), Черноморец Бургас – Славия X (1:1), Ботев Враца – Лудогорец 2 (0:3).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА