Прогнози за събота, 9 август 2014 година

0
25

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Купа Лига Про в Италия, А и Б група в България и приятелските мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]България[/handle]
[handle to=”tab_5″]Приятелски мачове[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Чемпиъншип: Брентфорд – Чарлтън 1 (2:0), Брайтън – Шефилд Уензди 1 (3:1), Дарби – Родъръм 1 (2:0), Хъдърсфийлд – Борнемут X (1:1), Мидълзбро – Бирмингам 1 (2:0), Милуол – Лийдс 1 (1:0), Нотингам – Блякпул 1 (3:0), Уотфорд – Болтън 1 (2:1), Уигън – Рединг 1 (3:1), Ипсуич – Фулъм X (1:1).

Лига 1: Шефилд Юнайтед – Бристол Сити 1 (2:0), Барнзли – Кроули Таун 1 (2:1), Брадфорд – Ковънтри X (1:1), Колчестър – Олдъм X (0:0), Флитууд Таун – Крю 1 (2:0), Лейтън Ориент – Честърфийлд 1 (3:1), Милтън Кийнс Донс – Джилингам 1 (2:0), Порт Вейл – Уолсол X (1:1), Престън – Нотс Каунти 1 (3:0), Рочдейл – Питърбро 2 (1:2), Суиндън – Скънторп 1 (2:1), Йоувил – Донкастър 1 (1:0).

Лига 2: Уимбълдън – Шросбъри X (1:1), Акрингтън – Саутенд 2 (1:2), Бери – Челтнъм 1 (2:0), Кеймбридж Юнайтед – Плимут X (1:1), Карлайл – Лутън X (1:1), Дагенам & Редбридж – Моркамб 1 (2:1), Екзитър – Портсмут 2 (1:2), Нюпорт – Уикъмб 1 (2:0), Нортхямптън – Мансфийлд 1 (1:0), Оклсфорд Юнайтед – Бъртън X (1:1), Стивънидж – Хартлипул 1 (2:1), Транмиър – Йорк X (1:1).

Конфърънс Премиър: Бристол Роувърс – Гримзби 1 (2:1), Олдършот – Олтринкам 1 (2:0), Олфритън – Уокинг 1 (1:0), Честър – Барнет X (1:1), Дартфорд – Рексъм 2 (1:2), Дувър Атлетик – Халифакс X (1:1), Гейтсхед – Торки 1 (2:1), Линкълн – Кидърминстър X (1:1), Макълсфийлд – Брейнтрий 1 (2:1), Нънийтън – Ийстлий 2 (1:2), Саутпорт – Форест Грийн 2 (1:2), Уелинг – Телфорд X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – Бохум X (1:1), Айнтрахт Брауншвайг – Хайденхайм 1 (2:1).

Трета Лига: Арминия Билефелд – Оснабрюк 1 (2:0), Борусия Дортмунд Ам – Ян Регенсбург 1 (2:1), Динамо Дрезден – Пройсен Мюнстер X (1:1), Дусибург – Халешер 1 (1:0), Енерги Котбус – Ерфурт 1 (2:1), Щутгартер Кикерс – Майнц Ам 1 (3:1), Щутгарт Ам – Холщайн Кил 2 (1:2), Унтерхахинг – Зоненхоф 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Госларер – Хавелсе X (1:1), Любек – Фрейе Търнершафт Брауншвайг 1 (3:0).

Регионална Лига – Североизток: Херта Берлин Ам – Карл Цайс Йена 2 (0:2), Плауен – Вакер Нордхаузен 2 (0:2).

Регионална Лига – Запад: Бохум Ам – Ватеншайд 1 (2:0), Кьолн Ам – Юрдинген 1 (2:1), Шпортфройнде Лоте – Фортуна Дюселдорф Ам 1 (3:0), Оберхаузен – Зиген 1 (3:0), Шалке Ам – Виктория Кьолн X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Кобленц 2 (1:2), Фрайбург Ам – Кайзерслаутерн Ам X (0:0), Некарелц – Хесен Касел X (1:1), Астория Валдорф – Саарбрюкен X (1:1), Цвайбрюкен – Нотинген 1 (2:1).

Регионална Лига – Байерн: Аугсбург Ам – Оберфранкен Байройт 1 (2:0), Вакер Бургхазуен – Меминген X (1:1), Илертисен – Гархинг 1 (3:0), Инголщад Ам – Гройтер Фюрт Ам X (1:1), Швайнфюрт – Шалдинг 1 (2:1), Зелингенпортен – Айнтрахт Бамберг X (0:0).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Купа Лига Про: Форли – Сан Марино 2 (1:2), Матера – Ламеция X (1:1), Карарезе – Лукезе 1 (2:1), Губио – Асколи 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_4″]А група: Ботев Пловдив – Литекс X (1:1), Черно море – Марек 1 (3:0), Локомотив София – Славия X (1:1), Локомотив Пловдив – Лудогорец 2 (0:2).

Б група: Созопол – Ботев Враца X (1:1), Септември Симитли – Банско 2 (1:2), Монтана – Верея 1 (2:1), Бургас – Черноморец Бургас X (1:1), Ботев Гълъбово – Раковски 1 (2:1), Пирин Разлог – Пирин Благоевград 2 (1:2), Локомотив Мездра – Локомотив Горна Оряховица X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]Приятелски мачове в Англия: Куинс Парк Рейнджърс – ПАОК 1 (2:1), Уест Бромич Албион – Порто 2 (1:2).

Приятелски мачове в Германия: Хофенхайм – Дженоа 1 (2:0), Аугсбург – Кристъл Палас 1 (2:1), Борусия Мьонхенгладбах – Атлетик Билбао 1 (2:1), Лестър – Вердер Бремен X (1:1), Падерборн – Евертън 2 (0:2), Фрайбург – Сток Сити 1 (1:0), Саутхямптън – Байер Леверкузен X (1:1), Тотнъм – Шалке 1 (2:0).

Приятелски мачове в Италия: Астън Вила – Парма 1 (2:1), Бърнли – Верона 2 (1:2), Уест Хям – Сампдория 1 (2:0), Аталанта – Специя 1 (3:1), Сасуоло – Емполи 2 (1:2), Чезена – Райо Валекано X (1:1), Каляри – Хетафе 1 (2:1), Тенерифе – Реал Еспаньол 1 (2:1), Лас Палмас – Маритимо 2 (1:2).

Приятелски мачове в Испания: ХИК Хелзинки – Барселона 2 (0:3), Албасете – Леванте 1 (2:1), Спортинг Хихон – Спортинг Лисабон 2 (0:2), Реал Валядолид – Ейбар 1 (2:0), Депортиво Ла Коруня – Клуб Насионал 1 (2:0), Елче – Рая Касабланка 1 (3:1), Суонси – Виляреал 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА