Прогнози за събота, 8 ноември 2014 година

0
27

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип и Купа на ФА в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Ливърпул – Челси 2 (1:2), Бърнли – Хъл Сити X (1:1), Манчестър Юнайтед – Кристъл Палас 1 (3:0), Саутхямптън – Лестър 1 (3:0), Уест Хям – Астън Вила 1 (2:0), Куинс Парк Рейнджърс – Манчестър Сити 2 (0:2).

Чемпиъншип: Дарби – Уулвс 1 (2:1), Бирмингам – Кардиф X (1:1), Брайтън – Блякбърн 1 (2:1), Фулъм – Хъдърсфийлд 1 (1:0), Ипсуич – Уотфорд X (1:1), Лийдс – Блякпул 1 (2:0), Мидълзбро – Борнемут 1 (2:1), Милуол – Брентфорд 1 (2:1), Нотингам – Норич X (1:1), Рединг – Чарлтън 1 (3:1), Шефилд Уензди – Родъръм 1 (2:1).

Купа на Англия: Барнет – Уикъмб X (1:1), Барнзли – Бъртън Албион 1 (2:0), Бейзингсток – Телфорд 1 (2:1), Бромли – Дартфорд X (1:1), Бери – Хемел Хемпстийд 1 (3:0), Кеймбридж Юнайтед – Флийтууд Таун X (1:1), Челтнъм – Суиндън 2 (0:2), Крю – Шефилд Юнайтед 2 (1:3), Дагенам & Редбридж – Саутпорт 1 (3:0), Дувър – Моркамб X (1:1), Ийстлий – Линкълн 1 (2:0), Джилингам – Бристол Сити 2 (1:3), Гримзби – Оксфорд Юнайтед X (1:1), Хартлипул – Ийст Търок 1 (3:0), Лутън – Нюпорт 1 (2:1), Мансфийлд – Конкорд Рейнджърс 1 (3:0), Нортхямптън – Рочдейл 2 (1:2), Олдъм – Лейтън Ориент 1 (2:1), Питърбро – Карлайл 1 (2:0), Плимут – Филде 1 (3:0), Порт Вейл – Милтън Кийнс Донс 2 (1:2), Саутенд – Честър 1 (3:0), Транмиър – Бристол Роувърс 1 (1:0), Уолсол – Шросбъри 1 (2:1), Уестън – Донкастър 2 (0:2), Йоувил – Кроули Таун 1 (2:0), Йорк – Уимбълдън 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Аусгбург – Падерборн 1 (3:1), Байер Леверкузен – Майнц 1 (3:0), Айнтрахт Франкфурт – Байерн 2 (0:3), Фрайбург – Шалке X (1:1), Хофенхайм – Кьолн 1 (2:0), Вердер Бремен – Щутгарт X (0:0).

Втора Бундеслига: Дармщад – РБ Лайпциг X (1:1), Санкт Паули – Хайденхайм 1 (1:0).

Трета Лига: Арминия Билефелд – Веен 1 (2:0), Кемницер – Ян Регенсбург 1 (3:1), Дуисбург – Ерфурт 1 (2:0), Халешер – Зоненхоф 1 (2:0), Ханза Рощок – Щутгарт Ам 1 (2:1), Щутгартер Кикерс – Пройсен Мюнстер 1 (2:1), Унтерхахинг – Динамо Дрезден 2 (1:2), Оснабрюк – Майнц Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Вайше – Айнтрахт Брауншвайг Ам X (1:1), Волфсбург Ам – Клопенбург 1 (3:0).

Регионална Лига – Североизток: Бабелсберг – Плауен 1 (2:0), Динамо Берлин – Магдебург X (1:1), Херта Берлин Ам – Берлинер Анкараспор 1 (2:0), Карл Цайс Йена – Нойстерлиц 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Аламенаия Аахен – Рьодингхаузен 1 (2:0), Бохум Ам – Виктория Кьолн 2 (1:3), Фортуна Дюселдорф Ам – Хенеф 1 (3:0), Кьолн Ам – Ватеншайд 1 (2:0), Оберхаузен – Шалке Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Хофенхайм Ам 2 (0:3), Айнтрахт Трир – Пирмасенс 1 (2:0), Саарбрюкен – Ворматия Вьормс 1 (2:0), Цвайбрюкен – Елверсберг 2 (1:3).

Регионална Лига – Байерн: Айнтрахт Бамберг – 1860 Мюнхен Ам 2 (0:3), Гархинг – Швайнфурт X (1:1), Илертисен – Инголщад Ам 1 (2:0), Шалдинг – Вюрцбургер Кикерс 2 (0:3), Зелингенпортен – Аугсбург Ам 2 (1:2), Оберфранкен Байройт – Хаймщетен 1 (1:0).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Сасуоло – Аталанта 1 (2:1), Сампдория – Милан X (1:1).

Серия Б: Болоня – Карпи 1 (2:1), Бреша – Пескара 1 (2:1), Катания – Варезе 1 (3:1), Читадела – Латина X (1:1), Фрозиноне – Трапани 1 (2:0), Ланчано – Ливорно X (1:1), Модена – Авелино 1 (2:0), Перуджа – Виртус Ентела 1 (3:1), Виченца – Про Верчели X (0:0).

Лига Про, група А: Сасари Торес – Алесандрия X (1:1), Порденоне – Про Патрия 1 (1:0), Джана Ерминио – Ренате 1 (2:1), Албинолефе – Реал Виченца X (0:0).

Лига Про, Серия B: Про Пиаченца – Спал X (0:0), Гросето – Савона 1 (2:0), Л`Акуила – Карарезе 1 (2:0), Форли – Губио X (1:1), Анкона – Сантарканджело 1 (3:1).

Лига Про, група C: Аверса Нормана – Лече 2 (0:2), Нуова Козенца – Месина X (1:1), Салернитана – Катандзаро 1 (2:1), Мелфи – Реджина X (0:0), Барлета – Мартина Франка 1 (1:0).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Алмерия – Барселона 2 (0:3), Хетафе – Елче 1 (2:0), Реал Мадрид – Райо Валекано 1 (3:0), Селта Виго – Гранада 1 (3:1), Малага – Ейбар 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Мирандес – Валядолид 2 (1:2), Албасете Баломпи – Леганес X (1:1), Бетис – Барселона Б 1 (2:0), Нумансия – Осасуна 1 (2:1), Хирона – Лас Палмас X (1:1), Алкоркон – Лагостера 1 (3:0).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Марек – Черно море 2 (0:2), Славия – Локомотив София 1 (3:1), Литекс – Ботев Пловдив 1 (2:0).

Б група: Банско – Созопол 1 (2:1), Добруджа Добрич – Верея Стара Загора 1 (2:0), Ботев Враца – Черноморец Бургас 1 (2:0), Спартак Варна – Раковски 2 (0:2), Септември Симитли – Пирин Благоевград 2 (0:2), Монтана – Локомотив Горна Оряховица X (1:1), ПФК Бургас – Локомотив Мездра X (1:1), Ботев Гълъбово – Пирин Разлог 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА