Прогнози за събота, 4 октомври 2014 година

0
27

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Хъл Сити – Кристъл Палас 1 (2:1), Лестър – Бърнли 1 (2:0), Ливърпул – Уест Бромич Албион 1 (3:0), Съндърланд – Сток Сити 1 (1:0), Суонси – Нюкясъл 1 (2:0), Астън Вила – Манчестър Сити 2 (0:3).

Чемпиъншип: Лийдс – Шефилд Уензди X (1:1), Блякбърн – Хъдърсфийлд 1 (2:0), Болтън – Борнемут 2 (1:2), Брентфорд – Рединг 1 (2:1), Чарлтън – Бирмингам 1 (2:1), Дарби – Милуол 1 (3:1), Мидълзбро – Фулъм 1 (2:0), Норич – Родъръм 1 (3:0), Уотфорд – Брайтън X (1:1), Уулвс – Уигън 1 (2:1).

Лига 1: Честърфийлд – Шефилд Юнайтед X (1:1), Брадфорд – Крю 1 (3:0), Ковънтри – Кроули Таун 1 (2:1), Флийтууд Таун – Порт Вейл 1 (2:1), Лейтън Ориент – Суиндън X (1:1), Нотс Каунти – Джилингам 1 (2:1), Питърбро – Олдъм 1 (2:1), Престън – Колчестър 1 (2:0), Рочдейл – Барнзли 1 (2:1), Скънторп – Донкастър X (0:0), Уолсол – Бристол Сити 2 (1:2), Йоувил – Милтън Кийнс Донс 2 (0:1).

Лига 2: Бери – Транмиър 1 (2:0), Челтнъм – Уимбълдън 1 (2:1), Хартлипул – Карлайл X (0:0), Мансфийлд – Акрингтън 1 (2:0), Оксфорд Юнайтед – Нюпорт 1 (2:1), Плимут – Шросбъри 2 (1:2), Саутенд – Моркамб 1 (3:1), Стивънидж – Лутън 1 (2:1), Уикъмб – Нортхамптън 1 (1:0), Йорк – Портсмут 1 (2:1).

Конфърънс Премиър: Олдършот – Олфритън 1 (3:1), Барнет – Ийстлий 1 (3:0), Бристол Роувърс – Дувър 1 (2:0), Честър – Уелинг X (1:1), Дартфорд – Гримзби 2 (0:2), Гейтсхед – Брейнтрий 1 (2:0), Халифакс – Олтринкам 1 (3:0), Кидърминстър – Телфорд 1 (3:0), Макълсфийлд – Форест Грийн 2 (1:2), Нънийтън – Линкълн 2 (0:1), Саутпорт – Уокинг 2 (0:2), Торки – Рексъм 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Падерборн 1 (3:0), Байерн – Хановер 1 (3:0), Борусия Дортмунд – Хамбургер 1 (2:0), Хофенхайм – Шалке X (1:1), Вердер Бремен – Фрайбург X (1:1), Айнтрахт Франкфурт – Кьолн 1 (1:0).

Втора Бундеслига: Кайзерслаутерн – Карлсруе 1 (2:0), Санкт Паули – Унион Берлин X (1:1).

Трета Лига: Арминия Билефелд – Динамо Дрезден 1 (2:1), Кемницер – Пройсен Мюнстер 1 (1:0), Дуисбург – Щутгарт Ам 1 (2:0), Фортуна Кьолн – Енерги Котбус X (0:0), Щутгартер Кикерс – Ханза Рощок 1 (2:0), Унтерхахинг – Борусия Дортмунд Ам 1 (1:0), Оснабрюк – Ян Регенсбург 1 (3:1).

Регионална Лига – Север: Хамбургер Ам – Санкт Паули Ам 1 (2:0), Хановер Ам – Ноймюнстер 1 (3:0), Айнтрахт Брауншвайг Ам – Хавелсе X (1:1), Вайше – Фрейе Търнершафт Брауншвайг 1 (2:0), Волфсбург Ам – Олденбург 1 (3:1).

Регионална Лига – Североизток: Динамо Берлин – Мойселвиц 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Алемания Аахен – Край 1 (3:0), Фортуна Дюселдорф Ам – Рьодингхаузен X (0:0), Кьолн Ам – Виктория Кьолн 2 (0:2), Шпортфройнде Лоте – Шалке Ам 1 (2:0), Юрдинген – Ватеншайд 1 (2:1).

Регионална Лига – Югозапад: Фрайбург Ам – Астория Валдорф 1 (2:1), Некарелц – Цвайбрюкен 1 (3:1), Пирмасенс – Нотинген X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: Гройтер Фюрт Ам – Шалдинг 1 (2:0), Зелингенпортен – Вакер Бургхаузен 2 (0:1).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Верона – Каляри 1 (2:1), Милан – Киево 1 (3:0).

Серия Б: Бари – Модена 1 (1:0), Бреша – Варезе 1 (2:1), Карпи – Про Верчели 1 (2:1), Читадела – Ланчано 1 (1:0), Фрозиноне – Катания X (1:1), Пескара – Виртус Ентела 1 (3:0), Специя – Перуджа X (1:1), Трапани – Латина X (1:1), Виченца – Болоня 2 (1:2).

Лига Про, група А: Сасари Торес – Новара X (1:1), Ренате – Лумецане 1 (1:0), Про Патрия – Мантова X (1:1), Монца Брианца – Джана Ерминио 1 (3:1).

Лига Про, група B: Савона – Асколи Пикио X (1:1), Форли – Пистойезе X (0:0), Тутокуойо – Сантарканджело 1 (2:0), Сан Марино – Спал X (1:1), Реджана – Про Пиаченца 1 (2:1).

Лига Про, група C: Савоя – Иския Изолаверде 1 (2:1), Месина – Лече 2 (0:2), Паджанезе – Юве Стабия X (1:1), Фоджа – Салернитана 2 (0:1), Мартина Франка – Вигор Ламеция X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Валенсия – Атлетико Мадрид X (1:1), Райо Валекано – Барселона 2 (0:3), Ейбар – Леванте 1 (2:0), Алмерия – Елче 1 (2:1), Малага – Гранада 1 (3:1).

Сегунда Дивисион: Алавес – Лагостера 1 (2:0), Барселона Б – Луго 1 (2:0), Хирона – Понферадина 1 (2:1), Осасуна – Расинг Сантандер 1 (1:0), Лас Палмас – Спортинг Хихон 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Марек – Левски 2 (0:2), Локомотив Пловдив – Литекс 2 (1:3), Лудогорец – Славия 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА