Прогнози за събота, 27 септември 2014 година

0
43

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания и А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Ливърпул – Евертън 1 (2:1), Челси – Астън Вила 1 (3:0), Кристъл Палас – Лестър X (1:1), Хъл Сити – Манчестър Сити 2 (0:3), Манчестър Юнайтед – Уест Хям 1 (2:0), Саутхямптън – Куинс Парк Рейнджърс 1 (3:1), Съндърланд – Суонси X (1:1), Арсенал – Тотнъм 1 (2:0).

Чемпиъншип: Бирмингам – Фулъм X (0:0), Блякбърн – Уотфорд 1 (2:1), Блякпул – Норич 2 (0:2), Болтън – Дарби 2 (1:2), Борнемут – Уигън 1 (2:1), Брентфорд – Лийдс 1 (2:1), Кардиф – Шефилд Уензди X (1:1), Чарлтън – Мидълзбро 2 (1:2), Хъдърсфийлд – Милуол X (1:1), Ипсуич – Родъръм 1 (2:0), Нотингам – Брайтън 1 (1:0).

Лига 1: Барнзли – Суиндън X (1:1), Брадфорд – Порт Вейл 1 (1:0), Бристол Сити – Милтън Кийнс Донс 1 (2:0), Честърфийлд – Нотс Каунти 1 (2:0), Ковънтри – Престън 2 (1:2), Кроули Таун – Йоувил X (0:0), Крю – Колчестър X (1:1), Лейтън Ориент – Рочдейл 1 (2:1), Олдъм – Скънторп 1 (2:0), Питърбро – Флийтууд Таун 1 (2:0), Шефилд Юнайтед – Джилингам 1 (3:1), Уолсол – Донкастър 1 (2:1).

Лига 2: Акрингтън – Плимут X (1:1), Бъртън Албион – Челтнъм 1 (2:1), Карлайл – Транмиър X (0:0), Дагенам & Редбридж – Йорк 2 (1:2), Екзитър – Бери 2 (0:1), Хартлипул – Портсмут 2 (1:2), Лутън – Оксфорд Юнайтед X (1:1), Моркамб – Нортхямптън 2 (0:1), Нюпорт – Уимбълдън 1 (2:1), Саутенд – Шросбъри X (1:1), Стивънидж – Мансфийлд 1 (1:0), Уикъмб – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:1).

Конфърънс Премиър: Олтринкам – Уелинг 1 (2:1), Брейнтрий – Халифакс X (0:0), Дувър – Олфритън 1 (2:1), Форест Грийн – Барнет X (1:1), Гейтсхед – Олдършот 1 (2:0), Гримзби – Честър 1 (3:0), Линкълн – Макълсфийлд 1 (1:0), Нънийтън – Дартфорд 1 (2:1), Саутпорт – Бристол Роувърс 2 (0:2), Телфорд – Торки 2 (1:3), Уокинг – Кидърминстър X (1:1), Рексъм – Ийстлий 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Фрайбург – Байер Леверкузен 2 (1:3), Кьолн – Байерн 2 (0:3), Падерборн – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2), Шалке – Борусия Дортмунд 2 (1:2), Щутгарт – Хановер 1 (2:1), Волфсбург – Вердер Бремен 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Карлсруе – Инголщад 1 (1:0), Унион Берлин – Дармщад X (1:1).

Трета Лига: Борусия Дортмунд Ам – Щутгартер Кикерс X (0:0), Динамо Дрезден – Кемницер 1 (2:1), Ерфурт – Майнц Ам 1 (2:0), Ханза Рощок – Дуисбург X (1:1), Холщайн Кил – Зоненхоф 1 (2:0), Унтерхахинг – Оснабрюк X (1:1), Веен Висбаден – Ян Регенсбург 1 (1:0).

Регионална Лига – Североизток: Берлинер Анкараспор – Магдебург 2 (1:2).

Регионална Лига – Запад: Шалке Ам – Кьолн Ам X (1:1), Борусия Мьонхенгладбах Ам – Шпортфройнде Лоте X (1:1), Край – Вайденбрюк 2 (0:1), Верл – Хенеф 1 (3:1).

Регионална Лига – Югозапад: Елверсберг – Ворматия Вьормс 1 (2:0), Валдхоф Майнхайм – Айнтрахт Трир 1 (2:1), Кобленц – Кикерс Офенбах 2 (0:2), Цвайбрюкен – Пирмасенс X (0:0).

Регионална Лига – Байерн: Вакер Бургхаузен – Илертисен X (1:1), Хаймщетен – Инголщад Ам 2 (1:2), Шалдинг – Гархинг 1 (2:1), Вюрцбургер Кикерс – Зелингенпортен 1 (3:0).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Рома – Верона 1 (3:0), Аталанта – Ювентус 2 (0:2).

Серия Б: Авелино – Ливорно 1 (2:1), Болоня – Читадела 1 (3:1), Кротоне – Виченца 1 (2:0), Виртус Ентела – Карпи X (0:0), Латина – Тернана 1 (2:1), Модена – Специя 1 (1:0), Перуджа – Бреша 1 (2:1), Про Верчели – Фрозиноне 1 (2:1), Варезе – Трапани X (1:1).

Лига Про, група А: Судтирол – Про Патрия 1 (2:0), Лумецане – Алесандрия X (0:0), Венеция – Фералпи Сало 1 (2:1), Джана Ерминио – Комо 2 (1:2), Кремонезе – Басано Виртус 1 (2:1).

Лига Про, група B: Про Пиаченца – Пиза 2 (1:2), Губио – Савона X (1:1), Асколи Пикио – Прато 1 (2:0), Гросето – Форли 1 (2:1), Л`Акуила – Сан Марино 1 (2:0).

Лига Про, група C: Аверса Нормана – Иския Изолаверде 1 (2:1), Салернитана – Мелфи 1 (3:1), Беневенто – Мартина Франка 1 (2:0), Лече – Паджанезе 1 (3:0).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Виляреал – Реал Мадрид 2 (0:3), Барселона – Гранада 1 (3:0), Атлетико Мадрид – Севиля 1 (2:0), Атлетик Билбао – Ейбар 1 (3:1), Левенте – Райо Валекано X (1:1).

Сегунда Дивисион: Лагостера – Реал Сарагоса X (1:1), Луго – Осасуна 1 (1:0), Алавес – Сабадел 1 (2:1), Расинг Сантандер – Рекреативо Уелва 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Локомотив Пловдив 1 (2:0), Левски – Литекс 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА