Прогнози за събота, 25 октомври 2014 година

0
24

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1 и Лига 2 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Уест Хям – Манчестър Сити 2 (0:2), Ливърпул – Хъл Сити 1 (3:0), Саутхямптън – Сток Сити 1 (2:0), Съндърланд – Арсенал 2 (1:2), Уест Бромич Албион – Кристъл Палас 1 (2:0), Суонси – Лестър 1 (3:1).

Чемпиъншип: Милуол – Кардиф X (1:1), Бирмингам – Борнемут 2 (1:2), Болтън – Брентфорд 1 (1:0), Брайтън – Родъръм 1 (2:0), Дарби – Уигън 1 (3:1), Ипсуич – Хъдърсфийлд 1 (2:1), Лийдс – Уулвс 2 (1:2), Мидълзбро – Уотфорд 1 (2:0), Нотингам – Блякбърн 1 (1:0), Рединг – Блякпул 1 (3:1), Шефилд Уензди – Норич 2 (1:2).

Лига 1: Барнзли – Бристол Сити 2 (1:2), Ковънтри – Питърбро X (1:1), Крю – Шефилд Юнайтед 2 (0:2), Донкастър – Милтън Кийнс Донс 2 (1:2), Джилингам – Кроули Таун 1 (1:0), Олдъм – Брадфорд 1 (2:0), Порт Вейл – Лейтън Ориент X (0:0), Престън – Флийтууд Таун 1 (3:1), Скънторп – Нотс Каунти X (1:1), Суинсън – Колчестър 1 (2:0), Уолсол – Честърфийлд X (0:0), Йоувил – Рочдейл 2 (1:2).

Лига 2: Уимбълдън – Транмиър 1 (2:1), Кеймбридж Юнайтед – Хартлипул 1 (3:1), Карлайл – Оксфорд Юнайтед X (1:1), Лутън – Нортхямптън 1 (2:1), Нюпорт – Акрингтън 1 (2:0), Плимут – Челтнъм 1 (2:1), Шросбъри – Портсмут 1 (2:0), Саутенд – Бери X (1:1), Стивънидж – Бъртън Албион X (1:1), Уикъмб – Дагенам & Редбридж 1 (3:0), Йорк – Мансфийлд 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Фрайбург 1 (2:0), Борусия Дортмунд – Хановер 1 (3:0), Айнтрахт Франкфурт – Щутгарт X (1:1), Херта Берлин – Хамбургер 1 (2:1), Хофенхайм – Падерборн 1 (3:1), Байер Леверкузен – Шалке 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Кайзерслаутерн – Фортуна Дюселдорф 1 (3:1), Санкт Паули – Карлсруе 2 (0:1).

Трета Лига: Кемницер – Холщайн Кил 1 (2:1), Дуисбург – Динамо Дрезден 1 (2:1), Халешер – Веен Висбаден X (1:1), Щутгартер Кикерс – Енерги Котбус 1 (2:0), Унтерхахинг – Щутгарт Ам 1 (2:1), Оснабрюк – Зоненхоф 1 (3:0).

Регионална Лига – Север: Волфсбург Ам – Люнебургер Ханза 1 (3:0).

Регионална Лига – Североизток: Будиса Баутцен – Магдебург 2 (1:2), Германия Халберщад – Бабелсберг X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Бохум Ам – Борусия Мьонхенгладбах Ам 2 (1:2), Фортуна Дюселдорф Ам – Зиген 1 (2:0), Кьолн Ам – Верл 1 (2:0), Юрдинген – Хенеф 1 (3:1), Алемания Аахен – Шалке Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Астория Валдорф 2 (0:2), Валдхоф Майнхайм – Некарелц 1 (2:0), Саарбрюкен – Пирмасенс 1 (3:0), Цвайбрюкен – Фрайбург Ам 2 (1:2).

Регионална Лига – Байерн: Аугсбург Ам – Инголщад Ам X (1:1), Хаймщетен – Гархинг 1 (1:0), 1860 Мюнхен Ам – Илертисен 1 (2:1), Нюрнберг Ам – Байерн Ам 2 (0:2), Бухбах – Айнтрахт Бамберг 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Емполи – Каляри 1 (2:1), Парма – Сасуоло 1 (2:0), Сампдория – Рома 2 (1:2).

Серия Б: Авелино – Ланчано 1 (2:1), Катания – Виченца 1 (2:0), Кротоне – Читадела 1 (2:1), Виртус Ентела – Фрозиноне 2 (1:2), Латина – Бреша 1 (1:0), Ливорно – Специя 1 (2:0), Пескара – Карпи 1 (2:1), Про Верчели – Перуджа X (0:0), Варезе – Бари 2 (1:2).

Лига Про, група A: Порденоне – Павия 2 (0:1), Мантова – Монца Брианца 2 (1:2), Джана Ерминио – Реал Виченца X (1:1), Арецо – Фералпи Сало 1 (2:1), Албинолефе – Алесандрия X (1:1).

Лига Про, група B: Л`Акуила – Пиза 1 (1:0), Про Пиаченца – Савона 1 (2:1), Гросето – Спал 1 (2:1), Реджина – Тутокуойо 1 (1:0).

Лига Про, група C: Нуова Козенца – Юве Стабия 2 (1:2), Иския Изолаверде – Паджанезе 1 (2:1), Мелфи – Месина 1 (1:0), Савоя – Мартина Франка 1 (2:1), Барлета – Матера X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Алмерия – Атлетико Билбао 2 (1:2), Реал Мадрид – Барселона X (1:1), Валенсия – Елче 1 (3:0), Кордоба – Реал Сосиедад 2 (1:2), Ейбар – Гранада 1 (1:0).

Сегунда Дивисион: Майорка – Сабадел 1 (2:0), Расинг Сантандер – Алавес 1 (2:1), Реал Бетис – Рекреативо Уелва 1 (2:0), Понферадина – Лас Палмас X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Левски – ЦСКА X (1:1), Лудогорец – Черно море 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА