Прогнози за събота, 23 август 2014 година

0
40

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Купа на Италия и Купа Лига Про в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Астън Вила – Нюкясъл X (1:1), Челси – Лестър 1 (3:0), Кристъл Палас – Уест Хям 1 (2:1), Саутхямптън – Уест Бромич Албиън 1 (2:0), Суонси – Бърнли 1 (3:1), Евертън – Арсенал X (1:1).

Чемпиъншип: Ипсуич – Норич X (1:1), Блякбърн – Борнемут 1 (2:1), Брентфорд – Бирмингам 1 (2:0), Брайтън – Болтън 1 (2:0), Дарби – Фулъм 1 (3:1), Хъдърсфийлд – Чарлтън 1 (1:0), Мидълзбро – Шефилд Уензди 1 (2:0), Милуол – Родъръм 1 (2:1), Нотингам – Рединг 1 (2:0), Уотфорд – Лийдс 1 (3:1), Уигън – Блякпул 1 (3:0), Уулвс – Кардиф 1 (1:0).

Лига 1: Барнзли – Джилингам 1 (2:0), Брадфорд – Питърбро X (0:0), Колчестър – Донкастър X (1:1), Флийтууд – Честърфийлд 1 (1:0), Лейтън Ориент – Уолсол 1 (3:1), Милтън Кийнс Донс – Ковънтри 1 (2:0), Порт Вейл – Нотс Каунти 1 (2:1), Престън – Олдъм 1 (3:0), Рочдейл – Бристол Сити 2 (1:2), Шефилд Юнайтед – Кроули 1 (2:0), Суиндън – Крю 1 (3:1), Йоувил – Скънторп 1 (2:1).

Лига 2: Уимбълдън – Хартлипул 1 (2:0), Акрингтън – Лутън 2 (0:1), Бери – Плимут 1 (2:0), Кеймбридж Юнайтед – Моркамб 1 (2:1), Карлайл – Саутенд 2 (1:2), Дагенам & Редбридж – Мансфийлд X (1:1), Екзитър – Йорк 2 (1:2), Нюпорт – Бъртън 2 (0:1), Нортхямптън – Шросбъри X (1:1), Оксфорд Юнайтед – Портсмут 2 (1:2), Стивънидж – Уикъмб 1 (2:1), Транмиър – Челтнъм 1 (2:1).

Конфърънс Премиър: Олфритън – Рексъм 2 (0:1), Бристол Роувърс – Телфорд 1 (2:0), Честър – Халифакс 2 (1:2), Дартфорд – Торки 2 (0:2), Дувър – Ийстлий 2 (1:2), Гейтсхед – Гримзби 1 (2:1), Линкълн – Брейтрий 1 (2:0), Макълсфийлд – Кидърминстър 2 (1:2), Нънийтън – Барнет 2 (0:1), Саутпорт – Олтринкам X (1:1), Уелинг – Уокинг 2 (1:2).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Айнтрахт Франкфурт – Фрайбург 1 (2:1), Хановер – Шалке 2 (1:2), Херта Берлин – Вердер Бремен 1 (2:0), Хофенхайм – Аугсбург 1 (2:0), Кьолн – Хамбургер 1 (2:1), Борусия Дортмунд – Байер Леверкузен 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Фортуна Дюселодрф – Карлсруе 1 (2:1), Нюрнберг – ФСВ Франкфурт 1 (2:0).

Трета Лига: Арминия Билефелд – Фортуна Кьолн 1 (3:1), Ерфурт – Динамо Дрезден X (1:1), Халешер – Щутгартер Кикерс X (0:0), Холщайн Кил – Енерги Котбус 1 (2:0), Майнц Ам – Унтерхахинг 1 (2:1), Ян Регенсбург – Ханза Рощок X (1:1), Оснабрюк – Пройсен Мюнстер 1 (1:0).

Регионална Лига – Север: Вердер Бремен Ам – Хановер Ам 1 (2:1), Айнтрахт Брауншвайг Ам – Реден X (0:0).

Регионална Лига – Североизток: Цвикау – Вакер Нордхаузен 1 (1:0).

Регионална Лига – Запад: Алемания Аахен – Фортуна Дюселдорф Ам 1 (2:0), Борусия Мьонхенгладбах Ам – Зиген 1 (3:1), Бохум Ам – Есен 2 (1:2), Оберхаузен – Хенеф 1 (3:0), Шалке Ам – Верл 1 (2:1), Виктория Кьолн – Рьодингхаузен 1 (3:1), Вайденбрюк – Кьолн Ам X (0:0).

Регионална Лига – Югозапад: Елверсберг – Кайзерслаутерн Ам 1 (2:0), Фрайбург Ам – Кикерс Офенбах X (1:1), Ворматия Еьормс – Пирмасенс 1 (2:1).

Регионална Лига – Байерн: Аугсбург Ам – Шалдинг 1 (2:0), Айнтрахт Бамберг – Гаршинг 1 (2:1), Илертисен – Оберфтанкен Байройт 1 (3:0), Инголщад Ам – Байерн Ам 2 (1:2), 1860 Мюнхен Ам – Нюрнберг Ам 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Купа на Италия: Аталанта – Пиза 1 (3:0), Варезе – Виртус Ентела 1 (2:1), Палермо – Модена 1 (2:0), Перуджа – Специя X (1:1), Бари – Авелино 1 (2:0), Каляри – Катания 1 (3:1).

Купа Лига Про: Барлета – Паджанезе 1 (2:1), Реал Виченца – Мантова 2 (1:2), Асколи – Анкона X (1:1), Сан Марино – Спал 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Малага – Атлетик Билбао X (1:1), Гранада – Депортиво Ла Коруня 1 (2:1), Севиля – Валенсия 1 (2:1), Алмерия – Еспаньол X (0:0).

Сегунда Дивисон: Осасуна – Барселона Б 1 (2:0), Рекреативо Уелва – Сарагоса 1 (2:1), Валядолид – Майорка 1 (2:1), Лас Палмас – Лагостера 1 (3:0), Нумансия – Спортинг Хихон X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Черно море – Локомотив Пловдив 1 (2:0), Локомотив София – Лудогорец 2 (1:2), Берое – Хасково 1 (3:0).

Б група: Созопол – Спартак Варна 1 (2:0), Септември Симитли – Ботев Враца 2 (0:2), Монтана – Добруджа Добрич X (1:1), Бургас – Банско 1 (2:1), Ботев Гълъбово – Верея Стара Загора 1 (2:1), Пирин Разлог – Черноморец Бургас 1 (1:0), Локомотив Мездра – Раковски 1 (2:1), Локомотив Горна Оряховица – Пирин Благоевград X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА