Прогнози за събота, 22 ноември 2014 година

0
29

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Челси – Уест Бромич Албион 1 (3:0), Евертън – Уест Хям 1 (2:0), Лестър – Съндърланд 1 (2:1), Манчестър Сити – Суонси 1 (3:0), Нюкясъл – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:0), Сток Сити – Бърнли 1 (3:1), Арсенал – Манчестър Юнайтед 1 (2:1).

Чемпиъншип: Хъдърсфийлд – Шефилд Уензди 1 (1:0), Блякбърн – Лийдс 1 (2:0), Блякпул – Болтън 2 (1:2), Борнемут – Ипсуич 1 (3:0), Чарлтън – Милуол X (0:0), Норич – Брайтън 1 (2:0), Родъръм – Бирмингам 1 (2:1), Уотфорд – Дарби X (1:1), Уигън – Мидълзбро X (1:1), Уулвс – Нотингам 1 (2:1).

Лига 1: Брадфорд – Джилингам 1 (3:1), Бристол Сити – Престън X (1:1), Честърфийлд – Барнзли 1 (2:0), Колчестър – Ковънтри 1 (2:1), Кроули Таун – Скънторп X (0:0), Флийтууд Таун – Уолсол 1 (1:0), Лейтън Ориент – Крю 1 (3:0), Милтън Кийнс Донс – Порт Вейл 1 (2:0), Нотс Каунти – Йоувил 1 (2:1), Питърбро – Суиндън X (1:1), Рочдейл – Донкастър 1 (2:1), Шефилд Юнайтед – Олдъм 1 (2:1).

Лига 2: Акрингтън Стенли – Кеймбридж Юнайтед X (1:1), Бърнли Албион – Лутън 1 (2:1), Бери – Нюпорт 1 (2:0), Челтнъм – Уикъмб X (0:0), Дагенам & Редбридж – Карлайл 2 (0:1), Екзитър – Шросбъри 2 (1:2), Хартлипул – Йорк X (1:1), Мансфийлд – Плимут 2 (1:2), Нортхямптън – Стивънидж 1 (2:0), Оксфорд Юнайтед – Уимбълдън 1 (2:1), Портсмут – Моркамб 1 (3:1), Транмиър – Саутенд X (1:1).

Конфърънс Премиър: Олдършот – Ийстлий X (1:1), Честър – Бристол Роувърс 2 (1:2), Дувър Атлетик – Форест Грийн X (1:1), Гримзби – Кидърминстър 1 (3:1), Линкълн – Дартфорд 1 (2:0), Макълсфийлд – Олфритън 1 (3:0), Нънийтън – Саутпорт 1 (2:1), Телфорд – Брейнтрий 2 (1:2), Торки – Гейтсхед 1 (2:1), Уелинг – Халифакс X (1:1), Уокинг – Барнет 2 (0:1), Рексъм – Олтринкам 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Айнтрахт Франкфурт 1 (3:0), Байерн – Хофенхайм 1 (3:0), Хановер – Байер Леверкузен 2 (1:2), Майнц – Фрайбург 1 (2:1), Падерборн – Борусия Дортмунд 2 (1:3), Шалке – Волфсбург 2 (1:2), Кьолн – Херта Берлин 1 (2:1).

Втора Бундеслига: ФСВ Франкфурт – Айнтрахт Брауншвайг 2 (1:2), Унион Берлин – 1860 Мюнхен 1 (2:1).

Трета Лига: Енерги Котбус – Ханза Рощок 1 (2:0), Ерфурт – Щутгартер Кикерс X (1:1), Холщайн Кил – Дуисбург 1 (2:1), Пройсен Мюнстер – Унтерхахинг 1 (3:1), Ян Регенсбург – Арминия Билефелд 2 (1:2), Зоненхоф – Кемницер X (1:1), Веен Висбаден – Фортуна Кьолн 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Любек – Хавелсе 1 (2:0), Волфсбург Ам – Санкт Паули Ам 1 (3:1).

Регионална Лига – Североизток: Вакер Нордхаузен – Унион Берлин Ам 1 (3:1), Будиса Бауцен – Карл Цайс Йена 2 (1:2), Мойселвиц – Бабелсберг X (1:1), Цвикау – Германия Халберщад 1 (3:0).

Регионална Лига – Югозапад: Айнтрахт Трир – Некарелц X (1:1), Нотинген – Елверсберг 2 (1:3), Кайзерслаутерн Ам – Ворматия Вьормс 1 (2:1), Хесен Касел – Хофенхайм Ам X (1:1), Кикерс Офенбах – Пирмасенс 1 (3:0), Валдхоф Майнхайм – Фрайбург Ам 1 (2:1), Цвайбрюкен – Баунатал 1 (2:0).

Регионална Лига – Байерн: Гройтер Фюрт Ам – 1860 Мюнхен Ам 2 (1:2), Гархинг – Аугсбург Ам X (1:1), Меминген – Вюрцбургер Кикерс 2 (0:3), Шалдинг – Хаймщетен 1 (2:1), Зелингенпортен – Илертисен 2 (0:2), Оберфранкен Байройт – Швайнфурт 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Аталанта – Рома 2 (0:3), Лацио – Ювентус 2 (1:2).

Серия Б: Авелино – Варезе 1 (2:0), Бари – Трапани 1 (2:0), Бреша – Карпи X (1:1), Ланчано – Кротоне 1 (2:1), Модена – Пескара 1 (2:1), Перуджа – Тернана 1 (3:1), Про Верчели – Виртус Ентела 1 (2:0), Специя – Болоня X (1:1), Виченца – Читадела 1 (2:1).

Лига Про, група A: Лумецане – Венеция 2 (0:1), Порденоне – Ренате X (1:1), Павия – Кремонезе 1 (2:1), Про Патрия – Алесандрия 2 (1:2), Новара – Албинолефе 1 (3:0).

Лига Про, група B: Тутокуойо – Терамо X (1:1), Гросето – Сантарканджело 1 (2:0), Сан Марино – Лукезе 1 (1:0), Анкона – Губио 1 (2:1), Реджана – Прато 1 (2:1).

Лига Про, група C: Иския Изолаверде – Реджина X (0:0), Салернитана – Паджанезе 1 (2:0), Савоя – Нуова Козенца X (1:1), Аверса Нормана – Юве Стабия 2 (1:3).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Атлетико Мадрид – Малага 1 (3:0), Ейбар – Реал Мадрид 2 (0:3), Барселона – Севиля 1 (3:0), Депортиво Ла Коруня – Реал Сосиедад 2 (1:2).

Сегунда Дивисион: Понферадина – Барселона Б 1 (2:0), Расинг Сантандер – Сабадел 1 (2:1), Спортинг Хихон – Лагостера 1 (3:0), Нумансия – Сарагоса 1 (2:1), Тенерифе – Майорка 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Черно море – Литекс X (1:1), Локомотив Пловдив – Марек 1 (2:0), Локомотив София – Хасково 1 (3:0), ЦСКА – Лудогорец 2 (1:2).

Б група: Созопол – Пирин Разлог 1 (2:1), Локомотив Мездра – Ботев Гълъбово 1 (1:0), Локомотив Горна Оряховица – ПФК Бургас 1 (2:0), Пирин Благоевград – Монтана X (1:1), Раковски – Септември Симитли 1 (2:0), Черноморец Бургас – Спартак Варна 1 (2:0), Верея Стара Загора – Ботев Враца X (1:1), Банско – Добруджа Добрич 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА