Прогнози за събота, 20 септември 2014 година

0
33

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Куинс Парк Рейнджърс – Сток Сити X (1:1), Астън Вила – Арсенал 2 (0:2), Бърнли – Съндърланд X (1:1), Нюкясъл – Хъл Сити 1 (2:1), Суонси – Саутхямптън X (1:1), Уест Хям – Ливърпул 2 (1:2).

Чемпиъншип: Уотфорд – Борнемут 1 (1:0), Брайтън – Блякпул 1 (3:0), Дарби – Кардиф 1 (2:0), Фулъм – Блякбърн X (1:1), Лийдс – Хъдърсфийлд X (0:0), Мидълзбро – Брентфорд 1 (3:1), Милуол – Нотингам 2 (1:2), Норич – Бирмингам 1 (2:0), Родъръм – Чарлтън 1 (2:0), Шефилд Уензди – Рединг 1 (2:1), Уулвс – Болтън 1 (3:0).

Лига 1: Колчестър – Брадфорд X (0:0), Донкастър – Честърфийлд 2 (1:2), Флийтууд Таун – Бристол Сити 2 (0:1), Джилингам – Уолсол X (1:1), Милтън Кийнс Донс – Крю 1 (3:1), Нотс Каунти – Олдъм X (0:0), Порт Вейл – Барнзли X (1:1), Престън – Кроули Таун 1 (3:0), Рочдейл – Ковънтри 1 (2:1), Скънторп – Лейтън Ориент 2 (1:2), Суиндън – Шефилд Юнайтед 1 (1:0), Йоувил – Питърбро X (1:1).

Лига 2: Уимбълдън – Моркамб 1 (2:1), Бери – Бъртън 1 (1:0), Кеймбридж Юнайтед – Лутън X (1:1), Челтнъм – Дагенам & Редбридж 1 (2:0), Мансфийлд – Карлайл 1 (2:0), Нортхямптън – Акрингтън 1 (3:1), Оксфорд Юнайтед – Стивънидж 1 (1:0), Плимут – Хартлипул 1 (2:0), Портсмут – Уикъмб 1 (2:1), Шросбъри – Нюпорт 1 (2:0), Транмиър – Екзитър 1 (2:1), Йорк – Саутенд X (1:1).

Конфърънс Премиър: Олдършот – Линкълн 1 (2:1), Олфритън – Нънийтън 1 (2:1), Барнет – Олтринкам 1 (3:0), Бристол Роувърс – Уокинг 1 (2:1), Дартфорд – Форест Грийн 2 (0:2), Ийстлий – Брейнтрий X (1:1), Халифакс – Телфорд 1 (3:0), Кидърминстър – Гримзби X (1:1), Макълсфийлд – Зоненхоф 1 (2:0), Торки – Дувър 1 (3:0), Уелинг – Гейтсхед 2 (0:2).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Вердер Бремен 1 (3:1), Хамбургер – Байерн 2 (0:3), Падерборн – Хановер X (1:1), Шалке – Айнтрахт Франкфурт 1 (3:1), Щутгарт – Хофенхайм X (1:1), Майнц – Борусия Дортмунд 2 (1:3).

Втора Бундеслига: ФСВ Франкфурт – Бохум 2 (1:2), Гройтер Фюрт – Кайзерслаутерн 1 (1:0), 1860 Мюнхен – Инголщад X (1:1).

Трета Лига: Борусия Дортмунд Ам – Фортуна Кьолн 1 (2:0), Енерги Котбус – Халешер 1 (2:0), Ерфурт – Ян Регенсбург 1 (3:1), Ханза Рощок – Арминия Билефелд X (1:1), Холщайн Кил – Веен 1 (2:1), Пройсен Мюнстер – Зоненхоф 1 (3:0), Щутгарт Ам – Кемницер X (1:1).

Регионална Лига – Север: Вайше – Айнтрахт Нордерщед X (1:1), Санкт Паули Ам – Хановер Ам X (1:1), Волфсбург Ам – Госларер 1 (3:1).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Берлинер Анкараспор X (1:1), Динамо Берлин – Бабелсберг 1 (2:0), Карл Цайс Йена – Плауен 1 (2:0), Виктория Берлин – Унион Берлин Ам X (0:0).

Регионална Лига – Запад: Шалке Ам – РВ Есен 2 (1:2), Алемания Аахен – Юрдинген 1 (2:0), Край – Кьолн Ам 2 (0:1), Рьодингхазуен – Ватеншайд 1 (3:1), Верл – Зиген 1 (2:0), Виктория Кьолн – Хенеф 1 (3:0).

Регионална Лига – Югозапад: Хомбург – Фрайбург Ам 1 (2:1), Хесен Касел – Цвайбрюкен 1 (2:0), Некарелц – Елверсберг 2 (1:3), Пирмасенс – Баунатал 1 (2:0), Ворматия Вьормс – Астория Валдорф X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: Илертисен – Вюрцбургер Кикерс 2 (0:2), Оберфранкен Байройт – Гройтер Фюрт Ам X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Чезена – Емполи X (0:0), Милан – Ювентус 2 (1:2).

Серия Б: Бари – Ливорно 1 (2:1), Болоня – Кротоне 1 (3:1), Бреша – Тернана 1 (2:1), Катания – Модена 1 (2:0), Читадела – Пескара X (1:1), Ланчано – Фрозиноне 1 (1:0), Латина – Авелино 1 (3:0), Перуджа – Виченца 1 (3:0), Про Верчели – Варезе 1 (2:1).

Лига Про, група А: Порденоне – Джана Ерминио 1 (2:1), Басано Виртус – Албинолефе 1 (2:0), Про Патрия – Новара 2 (1:2), Арецо – Лумецане 1 (2:1), Кремонезе – Судтирол 1 (2:1).

Лига Про, група B: Терамо – Гунио 1 (2:0), Анкона – Про Пиаченца 1 (1:0), Лукезе – Чита ди Понтедера X (1:1), Пиза – Реджана 1 (3:1).

Лига Про, група C: Нуова Козенца – Лупа Рома X (1:1), Вигор Ламеция – Салернитана X (0:0), Паджанезе – Касертана X (1:1), Месина – Матера 1 (2:1), Мелфи – Катандзаро X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Депортиво Ла Коруня – Реал Мадрид 2 (0:3), Атлетик Билбао – Гранада 1 (3:0), Атлетико Мадрид – Селта Виго 1 (3:1), Еспаньол – Малага 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Рекреативо Уелва – Луго 1 (2:1), Барселона Б – Лагостера 1 (2:0), Мирандес – Спортинг Хихон 2 (1:2), Реал Сарагоса – Алавес 1 (1:0), Лас Палмас – Алкоркон 1 (2:1), Сабадел – Понферадина X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Хасково – Левски 2 (1:2), Марек – Ботев Пловдив 2 (0:2), Локомотив Пловдив – Берое 2 (1:2), ЦСКА – Локомотив София 1 (2:0).

Б група: Раковски – Созопол 2 (1:2), Банско – Локомотив Мездра 1 (2:1), Добруджа Добрич – Пирин Разлог 1 (1:0), Ботев Враца – Ботев Гълъбово X (1:1), Спартак Варна – ФК Бургас 2 (0:2), Септември Симитли – Монтана 2 (1:3), Черноморец Бургас – Пирин Благоевград 2 (0:2), Верея Стара Загора – Локомотив Горна Оряховица 2 (0:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА