Прогнози за събота, 2 август 2014 година

0
34

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, А и Б група в България и приятелските мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_2″]България[/handle]
[handle to=”tab_3″]Приятелски мачове[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Втора Бундеслига: РБ Лайпциг – Аален 1 (2:0), Бохум – Гройтер Фюрт 2 (1:2), Санкт Паули – Инголщад 1 (1:0).

Трета Лига: Арминия Билефелд – Халешер 1 (3:1), Кемницер – Оснабрюк 1 (2:1), Борусия Дортмунд Ам – Холщайн Кил X (1:1), Дуисбург – Зоненхоф 1 (2:0), Фортуна Кьолн – Майнц Ам X (1:1), Ханза Рощок – Ерфурт 1 (2:1), Щутгартер Кикерс – Ян Регенсбург 1 (2:0), Щутгарт Ам – Пройсен Мюнстер 2 (1:2), Унтерхахинг – Веен X (1:1).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Вайше X (0:0), Хамбургер Ам – Айнтрахт Нордерщед 1 (1:0), Фрейе Търнършафт Брауншвайг – Клопенбург 1 (2:1).

Регионална Лига – Североизток: Магдебург – Унион Берлин Ам 1 (2:0), Карл Цайс Йена – Динамо Берлин 1 (2:1).

Регионална Лига – Запад: Фортуна Дюселдорф Ам – Кьолн Ам X (1:1), Родингхаузен – Край 1 (2:0), Зиген – Бохум Ам 1 (3:1), Юрдинген – Шалке Ам 2 (0:2), Виктория Кьолн – Борусия Мьонхенгладбах Ам 1 (2:0), Верл – Оберхаузен X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Цвайбрюкен 2 (1:3), Елверсберг – Нотинген 1 (3:0), Фрайбург Ам – Валдхоф Майнхайм 1 (1:0), Хофенхайм Ам – Хесен Касел 1 (2:1), Некарелц – Айнтрахт Трир X (1:1), Примасенс – Кикерс Офенбах 2 (1:2), Астория Валдхоф – Кобленц 1 (2:1), Ворматия Вьормс – Кайзерслаутерн Ам 2 (1:2).

Регионална Лига – Байерн: Гройтер Фюрт Ам – Аугсбург Ам 1 (2:0), Гархинг – Инголщад Ам X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]А група: Хасково – Локомотив Пловдив X (1:1), Левски – Локомотив София 1 (2:0), Лудогорец – Марек 1 (3:0).

Б група: Локомотив Мездра – Созопол 1 (2:1), Локомотив Горна Оряховица – Пирин Разлог 1 (2:0), Банско – Спартак Варна 1 (3:0), Добруджа – Ботев Враца X (1:1), Пирин Благоевград – Ботев Гълъбово 1 (2:0), Черноморец Бургас – Монтана 1 (3:1), Верея – Септември Симитли 2 (1:2).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Клубни отбори: Барнзли – Шефилд Уензди X (1:1), Дарби – Рейнджърс 1 (2:0), Фулъм – Джайкър Ризеспор 1 (2:1), Йорк – Шефилд Юнайтед 1 (2:1), Нотингам – Уест Бромич Албиън X (0:0), Моркамб – Брадфорд 2 (1:2), Селтик – Тотнъм 2 (1:2), Бирмингам – Инвърнес 1 (2:0), Блякпул – Бърнли 1 (2:1), Бракли – Милтън Кийнс Донс 2 (0:2), Брадфорд – Хартлипул X (1:1), Брентфорд – Кристъл Палас X (1:1), Бъртън Албиън – Сток Сити 2 (0:2), Донкастър – Родъръм X (1:1), Ебсфлийт – Джилингам 2 (0:2), Екзитър – Торки X (1:1), Флийтууд Таун – Партик X (1:1), Кидърминстър – Челтнъм 2 (1:2), Лийдс – Дънди Юнайтед 1 (2:0), Лейтън Ориент – Ипсуич 2 (1:2), Мансфийлд – Уолсол X (1:1), Олдъм – Хъдърсфийлд 2 (1:2), Оксфорд Юнайтед – Борнемут 2 (1:2), Портсмут – Чарлтън X (1:1), Престън – Лестър 2 (0:1), Рединг – Суонси 2 (1:2), Шамрок Роувърс – Куинс Парк Рейнджърс 2 (0:2), Саутпорт – Порт Вейл X (0:0), Сътън – Кеймбридж Юнайтед 2 (1:2), Телфорд – Юнайтед ъф Манчестър 1 (2:1), Грьонинген – Астън Вила 2 (1:2), Уестън – Плимут 2 (0:2), Витория Сетубал – Съндърланд 2 (1:2), Малага – Нюкясъл X (1:1), Мидълзбро – Виляреал 2 (1:2), Уулвс – Селта Виго 1 (1:0), Албасете – Елче 2 (0:2), Ейбар – Расинг Сантандер 2 (1:2), Фенербахче – Севиля 2 (1:2), Тулуза – Атлетик Билбао 2 (0:2), Хееренвеен – Леванте 2 (0:2), Пуертояно – Хетафе 2 (0:3), Брага – Депортиво Ла Коруня X (1:1), Мурсия – Еркулес 1 (2:0), Алкала – Леганес 1 (2:1), Алкоркон – Райо Валекано 2 (1:2), Ница – Барселона 2 (0:3), Кардиф – Волфсбург 2 (1:2), Щутгарт – Ескишехирспор 1 (2:0), Шалке – Уест Хям 1 (3:1), Фрайбург – Рен X (1:1), Хановер – Ахисар Беледиеспор 1 (2:0), Твене – Борусия Мьонхегладбах X (0:0), Уотфорд – Удинезе 2 (1:2), Аполон Лимасол – Палермо 2 (0:2), Бастия – Дженоа 2 (1:2), Олимпик Марсилия – Киево 1 (2:0), Аталанта – Нант 1 (2:0), Сампдория – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:1), Наполи – ПАОК 1 (2:0), Интер – Рома 2 (1:2), Олимпиакос Пирея – Манчестър Сити 2 (0:2), Манчестър Юнайтед – Реал Мадрид 2 (1:2), Валенсия – Монако 2 (1:2), Арсенал – Бенфика 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА