Прогнози за събота, 18 ноември 2017 година

0
17

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 153 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

[accordion auto_height=”false” ui_theme=”ui-smoothness” collapsible=”0″ active=”0″][accordion_panel title=”Англия”]Висша Лига: Arsenal – Tottenham X (0:0), Bournemouth – Huddersfield 2 (1:2), Burnley – Swansea 2 (0:2), Crystal Palace – Everton 2 (1:2), Leicester – Manchester City 2 (1:3), Liverpool – Southampton 1 (4:0), WBA – Chelsea 2 (0:1), Manchester United – Newcastle 1 (3:1).

Чемпиъншип: Birmingham – Nottingham 1 (2:1), Cardiff – Brentford 2 (0:2), Hull City – Ipswich 1 (1:0), Norwich – Barnsley X (1:1), QPR – Aston Villa 2 (1:3), Reading – Wolves 1 (2:1), Sheffield Wed – Bristol City 1 (2:1), Sunderland – Millwall X (1:1), Fulham – Derby X (0:0).

Лига 1: Bristol Rovers – Wimbledon X (0:0), Bury – Blackburn 2 (1:3), Charlton – Milton Keynes Dons 2 (1:2), Fleetwood Town – Doncaster X (0:0), Northampton – Scunthorpe 2 (1:2), Oldham – Rochdale X (0:0), Peterborough – Blackpool 1 (2:0), Plymouth – Oxford Utd 1 (2:1), Portsmouth – Southend 1 (2:0), Rotherham – Shrewsbury X (0:0), Walsall – Gillingham 1 (1:0), Wigan – Bradford 2 (0:2).

Лига 2: Accrington Stanley – Newport County 2 (0:1), Chesterfield – Exeter 1 (2:0), Colchester – Morecambe 1 (2:1), Forest Green – Crewe 2 (0:2), Grimsby Town – Carlisle 2 (1:2), Lincoln City – Coventry 1 (2:0), Luton – Cambridge Utd 1 (1:0), Mansfield – Stevenage 2 (0:1), Notts County – Cheltenham X (1:1), Port Vale – Barnet 1 (1:0), Wycombe – Crawley Town 1 (1:0), Yeovil – Swindon 2 (0:3).

Нейшънал Лига: Bromley – Chester 2 (1:2), Dagenham & Redbridge – Guiseley 2 (1:2), Eastleigh – Barrow 2 (0:2), Fylde – Torquay 1 (1:0), Gateshead – Tranmere 1 (2:0), Hartlepool – Aldershot 1 (2:1), Leyton Orient – Dover X (1:1), Macclesfield – Boreham Wood 1 (2:1), Maidstone – Solihull Moors 1 (2:1), Sutton – Halifax X (0:0), Woking – Maidenhead 2 (1:2), Wrexham – Ebbsfleet 1 (2:1). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Германия”]Първа Бундеслига: Mainz – FC Koln 1 (1:0), Bayer Leverkusen – RB Leipzig 1 (2:0), Bayern – Augsburg 1 (5:0), Hoffenheim – Eintracht Frankfurt X (1:1), Wolfsburg – Freiburg 1 (3:0), Hertha Berlin – Borussia Monchengladbach 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Bochum – Greuther Furth 1 (2:1), Heidenheim – Union Berlin 2 (1:2), Nurnberg – Holstein Kiel 1 (2:1).

Трета Лига: Chemnitzer – Wurzburger Kickers 1 (2:1), Fortuna Koln – Magdeburg 2 (0:3), Carl Zeiss Jena – Werder Bremen II 1 (2:1), Karlsruher – Zwickau 1 (2:1), Sportfreunde Lotte – Meppen 1 (1:0), Sonnenhof Grossaspach – Erfurt 1 (2:1), Unterhaching – Paderborn 2 (0:3).

Регионална Лига Север: Hamburger II – Weiche Flensburg 1 (2:0), Hannover II – Altona 1 (4:0), Germania Egestorf-Langreder – Wolfsburg II 2 (0:3), Jeddeloh – Lubeck X (1:1), Eutin – Eintracht Norderstedt 1 (2:1).

Регионална Лига Североизток: Energie Cottbus – Viktoria Berlin X (1:1), Halberstadt – Babelsberg 2 (0:1).

Регионална Лига Запад: FC Koln II – Uerdingen 2 (0:1), Borussia Monchengladbach II – Alemannia Aachen 2 (0:1), Verl – Viktoria Koln 1 (2:1), Wattenscheid – Erndtebruck 1 (2:1), Wegberg-Beeck – Fortuna Dusseldorf II 1 (2:0), Westfalia Rhynern – Oberhausen 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Waldhof Mannheim – Hessen Kassel 2 (0:1), Saarbrucken – Ulm 1 (1:0), Eintracht Stadtallendorf – Elversberg 1 (2:0), Stuttgart II – Steinbach 2 (0:2), Wormatia Worms – Stuttgarter Kickers 1 (2:1).

Регионална Лига Байерн: Eichstatt – Nurnberg II 2 (0:2), Greuther Furth II – Bayern II X (2:2), Illertissen – Wacker Burghausen 1 (2:0), Ingolstadt II – Bayreuth 1 (3:1), Schalding-Heining – Rosenheim X (1:1), Schweinfurt – Pipinsried 1 (3:0), Seligenporten – Memmingen 1 (2:0), Unterfohring – Augsburg II 2 (1:3). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Италия”]Серия А: Roma – Lazio 1 (2:1), Napoli – Milan 1 (3:1).

Серия Б: Brescia – Spezia 2 (1:2), Empoli – Cesena 1 (2:0), Virtus Entella – Venezia 2 (0:1), Foggia – Ternana 1 (2:1), Novara – Bari 1 (2:0), Parma – Ascoli 1 (3:1), Perugia – Carpi X (1:1), Pescara – Pro Vercelli 1 (2:1).

Серия C, група A: Arzachena – Lucchese 2 (0:1).

Серия C, група C: Akragas – Fidelis Andria 2 (0:1), Juve Stabia – Catania 1 (2:0), Paganese – Fondi 1 (1:0), Sicula Leonzio – Casertana X (1:1), Trapani – Virtus Francavilla 2 (0:2), Rende – Matera 1 (2:1), Bisceglie – Monopoli 2 (0:2), Lecce – Reggina 1 (4:1). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”Испания”]Ла Лига: Getafe – Deportivo Alaves 2 (0:1), Leganes – Barcelona 2 (1:5), Sevilla – Celta Vigo 1 (2:1), Atlletico Madrid – Real Madrid 2 (1:2).

Ла Лига 2: Huesca – Tenerife X (1:1), La Hoya Lorca – Lugo 1 (2:0), Valladolid – Real Oviedo 2 (0:1), Reus Deportiu – Albacete 1 (2:1). [/accordion_panel] [accordion_panel title=”България”]Първа Лига: Пирин Благоевград – Берое 2 (0:3), ЦСКА-София – Ботев Пловдив 1 (2:0), Локомотив Пловдив – Лудогорец 2 (0:4).

Втора Лига: Черноморец Балчик – Царско село 2 (1:2), Оборище Панагюрище – Струмска слава 1 (3:1), Локомотив София – Ботев Гълъбово 1 (2:0), Нефтохимик Бургас – Созопол 2 (1:2), Несебър – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:1).

Североизточна Трета Лига: Ботев Нови пазар – Спартак Варна 1 (2:0), Хитрино – Суворово X (1:1), Светкавица Търговище – Бенковски Бяла 1 (3:0), Септември Тервел – Добруджа 2 (0:2).

Северозападна Трета Лига: Левски 2007 – Кариана Ерден 2 (0:1).

Югозападна Трета Лига: Ботев Ихтиман – Беласица 2 (1:2), Свобода Пещера – Вихрен 2 (0:2), Рилски спортист – Германея 1 (3:1), Пирин Гоце Делчев – Пирин Разлог X (0:0), Септември Симитли – Чавдар Етрополе 1 (2:1), Марек – Миньор Перник 2 (1:2), Сливнишки герой – Хебър 2 (1:2), Банско – Балкан Ботевград 1 (2:1).

Югоизточна Трета Лига: Загорец – Сокол Марково 1 (2:0), Верея II – Раковски 2011 X (1:1), Ямбол 1915 – Карнобат 2 (1:2), Борислав Първомай – Арда 2 (1:2), Асеновец – Евроколеж 1 (2:1), Свиленград – Димитровград X (1:1), Миньор Раднево – Атлетик Куклен X (1:1). [/accordion_panel] [/accordion]

РЕКЛАМА