Прогнози за събота, 16 август 2014 година

0
33

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Регионалните Лиги и Купата на Германия, Купа Лига Про и Купа на Италия, А и Б група в България и приятелските мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]България[/handle]
[handle to=”tab_5″]Приятелски мачове[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Манчестър Юнайтед – Суонси 1 (3:0), Лестър – Евертън 2 (1:2), Куинс Парк Рейнджърс – Хъл Сити 1 (2:1), Сток Сити – Астън Вила 1 (2:0), Уест Бромич Албиън – Съндърланд 1 (2:0), Уест Хям – Тотнъм 2 (1:2), Арсенал – Кристъл Палас 1 (2:0).

Чемпиъншип: Лийдс – Мидълзбро 2 (1:2), Бирмингам – Брайтън 2 (0:1), Блякпул – Блякбърн 2 (0:2), Болтън – Нотингам X (1:1), Борнемут – Брентфорд 1 (2:0), Кардиф – Хъдърсфийлд 1 (3:1), Чарлтън – Уигън 2 (0:2), Фулъм – Милуол 1 (2:0), Норич – Уотфорд 1 (1:0), Рединг – Ипсуич 1 (2:1), Родъръм – Уулвс X (1:1), Шефилд Уензди – Дарби 2 (1:2).

Лига 1: Бристол Сити – Колчестър 1 (2:0), Честърфийлд – Рочдейл 1 (2:0), Ковънтри – Шефилд Юнайтед 2 (1:2), Кроули Таун – Суиндън 1 (2:1), Крю – Барнзли X (1:1), Донкастър – Порт Вейл 1 (2:0), Джилингам – Йоувил X (1:1), Нотс Каунти – Флийтууд Таун X (0:0), Олдъм – Лейтън Ориент 2 (1:2), Питърбро – Милтън Кийнс Донс 1 (2:1), Скънторп – Престън 2 (0:1), Уолсол – Брадфорд 1 (2:1).

Лига 2: Бъртън Албиън – Дагенам & Редбридж 1 (2:0), Челтнъм – Акрингтън Стенли 1 (2:1), Хартлипул – Бери X (1:1), Лутън – Уимбълдън 1 (2:0), Мансфийлд – Оксфорд Юнайтед 1 (2:1), Моркамб – Нюпорт X (1:1), Плимут – Екзитър 1 (2:0), Портсмут – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:1), Шросбъри – Транмиър 1 (2:1), Саутенд – Стивънидж 1 (2:1), Уикъмб – Карлайл X (1:1), Йорк – Нортхямптън 1 (2:1).

Конфърънс Премиър: Олтринкам – Бристол Роувърс 2 (1:2), Барнет – Линкълн 1 (2:0), Брейнтрий – Честър 1 (3:1), Ийстлий – Гейтсхед X (1:1), Форест Грийн – Олфритън 1 (3:1), Гримзби – Дувър Атлетик 1 (3:0), Халифакс – Уелинг 1 (2:0), Кидърминстър – Дартфорд 1 (3:1), Торки – Саутпорт 1 (2:0), Уокинг – Макълсфийлд 1 (2:1), Рексъм – Нънийтън 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Купа на Германия: Бохум – Щутгарт 2 (0:2), Бремер – Айнтрахт Брауншвайг 2 (0:3), Хомбург – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:3), Фрейе Търнершафт Брауншвайг – Кьолн 2 (1:3), Оптик Ратенов – Санкт Паули 2 (0:3), Щутгартер Кикерс – Борусия Дортмунд 2 (1:3), Виктория Кьолн – Херта Берлин 2 (0:2), Валдкирх – Гройтер Фюрт 2 (0:3), Астория Валдхоф – Хановер 2 (0:3), Веен – Кайзерслаутерн 2 (0:3), Зиген – ФСВ Франкфурт 2 (0:2), Виктория Берлин – Айнтрахт Франкфурт 2 (1:3).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Люнебургер Ханза 1 (3:0), Хамбургер Ам – Вайше X (1:1), Любек – Госларер 1 (3:1).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Цвикау 2 (0:1).

Регионална Лига – Запад: Фортуна Дюселдорф Ам – Вайденбрюк 1 (2:0), Хенеф – Бохум Ам 2 (0:2), Кьолн Ам – Шпортфройнде Лоте X (1:1), РВ Есен – Алемания Аахен 1 (2:0), Рьодингхаузен – Шалке Ам 1 (2:1).

Регионална Лига – Югозапад: Хесен Касел – Ворматия Вьормс 1 (1:0), Валдхоф Майнхайм – Баунатал 1 (3:0), Примасенс – Некарелц 1 (2:1), Кобленц – Цвайбрюкен X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: Байерн Ам – Аугсбург Ам 1 (3:0), Гархинг – Зелингенпортен X (1:1), Шалдинг – 1860 Мюнхен Ам 2 (0:2).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Купа на Италия: Читадела – Понтедера 1 (3:0), Виртус Ентела – Беневенто 1 (1:0), Модена – Монца Брианца 1 (3:0), Специя – Лече 1 (2:1).

Купа Лига Про: Павия – Про Пиаченца 1 (2:0), Савоя – Барлета 2 (1:2), Гросето – Тутокуойо 1 (2:1), Ишия – Фоджа 2 (1:2).[/tab]
[tab name=”tab_4″]А група: Славия – Берое X (1:1), Лудогорец – ЦСКА 1 (2:1).

Б група: Локомотив Горна Оряховица – Созопол 1 (2:0), Раковски – Пирин Разлог 2 (1:2), Банско – Монтана 1 (2:1), Добруджа Добрич – Септември Симитли 1 (2:0), Ботев Враца – Спартак Варна 1 (2:0), Пирин Благоевград – Локомотив Мездра 1 (2:0), Черноморец Бургас – Ботев Гълъбово 1 (3:1), Верея Стара Загора – ФК Бургас X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]Клубни отбори: Сингапур XI – Ювентус 2 (1:3), Аталанта – Киево 1 (2:0), Депортиво Алавес – Нумансия 1 (1:0), Барселона Б – Лагостера 1 (2:0), Реал Осасуна – Ейбар 1 (2:1), Валядолид – Райо Валекано X (1:1), Понферадина – Депортиво Ла Коруня 2 (1:2), Еркулес Аликанте – Албасете X (1:1), Толедо – Алкоркон 2 (0:2), Спортинг Хихон – Хетафе 2 (1:2), Сабадел – Еспаньол 2 (0:2), Фиорентина – Реал Мадрид 2 (0:2), Селта Виго – Каляри 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА