Прогнози за събота, 15 ноември 2014 година

0
18

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Регионалните Лиги в Германия, Серия Б и Лига Про в Италия, Сегунда Дивисион в Испания, квалификации за Евро 2016 и приятелски мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]Евроквалификации[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Лига 1: Олдъм – Кроули Таун 1 (3:0), Ковънтри – Нотс Каунти 1 (2:1), Крю Алекзандра – Честърфийлд 2 (0:2), Донкастър – Шефилд Юнайтед 2 (1:2), Джилингам – Лейтън Ориент 2 (0:1), Порт Вейл – Рочдейл X (0:0), Престън Норд Енд – Брадфорд 1 (2:0), Суиндън – Бристол Сити X (1:1), Уолсол – Питърбро X (0:0), Йоувил – Флийтууд Таун 1 (1:0).

Лига 2: Плимут Аргайл – Портсмут 1 (2:1), Моркамб – Бери 2 (0:2), Уимбълдън – Дагенам & Редбридж 1 (3:1), Карлайл – Акрингтън Стенли 1 (2:1), Лутън – Транмиър 1 (2:1), Шросъри – Мансфийлд 1 (2:0), Саутенд – Хартлипул 1 (3:0), Стивънидж – Челтнъм X (1:1), Йорк – Оксфорд Юнайтед 1 (2:1).

Конфърънс – Премиър: Олдършот – Нънийтън 1 (2:0), Олфритън – Дувър Атлетик X (1:1), Олтринкам – Гримзби 2 (0:2), Барнет – Телфорд 1 (3:0), Брейнтрий – Рексъм X (1:1), Бристол Роувърс – Кидърминстър Хариърс 1 (2:1), Честър – Гейтсхед 2 (1:2), Дартфорд – Саутпорт X (1:1), Ийстлий – Линкълн 1 (2:0), Торки – Форест Грийн 1 (2:1), Уелинг – Макълсфийлд 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Регионална Лига – Север: Хамбургер Ам – Любек 1 (3:0), Санкт Паули Ам – Олденбург X (1:1), Реден – Вайше X (0:0).

Регионална Лига – Запад: Хенеф – Кьолн Ам 2 (0:3), Рьодингхазуен – Бохум Ам 1 (2:1), Шалке Ам – Край 1 (3:1), Зиген – Вайденбрюк 2 (0:1), Юрдинген – Борусия Мьонхенгладбах Ам 2 (1:2), Верл – Алемания Аахен 2 (1:2), Виктория Кьолн – Оберхаузен 1 (2:0), Ватеншайд – Шпортфройнде Лоте 2 (1:2).

Регионална Лига – Югозапад: Кикерс Офенбах – Кайзерслаутерн Ам 1 (3:1).

Регионална Лига – Байерн: Аугсбург Ам – Айнтрахт Бамберг 1 (2:0), Бухбах – Оберфранкен Байройт 1 (2:0), Хаймщетен – Байерн Ам 2 (0:3), Илертисен – Меминген 1 (3:1), Инголщад Ам – Зелингенпортен 1 (3:0), 1860 Мюнхен Ам – Гархинг 1 (3:0), Швайнфурт – Гройтер Фюрт Ам X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия Б: Карпи – Читадела 1 (2:0), Болоня – Бреша 1 (2:0).

Лига Про, група А: Монца Брианца – Сасари Торес 1 (2:0), Венеция – Албинолефе 1 (2:0), Реал Виченца – Новара X (1:1), Комо – Кремонезе 1 (2:0), Алесандрия – Басано Виртус 1 (1:0).

Лига Про, група B: Карарезе – Про Пиаченца 1 (2:0), Савона – Сан Марино 1 (2:1), Терамо – Реджана X (1:1), Сантарканджело – Л`Акуила 2 (0:1).

Лига Про, група C: Нуова Козенца – Вигор Ламеция 1 (1:0), Паджанезе – Беневенто 2 (1:2), Юве Стабия – Фоджа 1 (2:0), Месина – Аверса Нормана 1 (3:1), Лече – Катандзаро 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Сегунда Дивисион: Леганес – Хирона 1 (2:1), Майорка – Алкоркон 1 (2:1), Алавес – Спортинг Хихон X (1:1), Барселона Б – Нумансия 1 (2:1), Сабадел – Валядолид 2 (1:2), Осасуна – Понферадина 1 (2:1), Лас Палмас – Мирандес 1 (3:0).[/tab]
[tab name=”tab_5″]Евроквалификации: Австрия – Русия X (1:1), Англия – Словения 1 (2:0), Люксембург – Украйна 2 (0:2), Молдова – Лихтенщайн 1 (2:0), Сан Марино – Естония 2 (0:3), Македония – Словакия 2 (1:3), Черна гора – Швеция 2 (1:2), Испания – Беларус 1 (3:0), Швейцария – Литва 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА