Прогнози за събота, 13 септември 2014 година

0
37

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Арсенал – Манчестър Сити X (1:1), Челси – Суонси 1 (3:0), Кристъл Палас – Бърнли 1 (2:1), Саутхямптън – Нюкясъл 1 (3:1), Сток – Лестър 1 (2:1), Съндърланд – Тотнъм 2 (1:2), Уест Бромич Албион – Евертън 2 (0:1), Ливърпул – Астън Вила 1 (3:0).

Чемпиъншип: Бирмингам – Лийдс 1 (2:1), Блякбърн – Уигън X (1:1), Блякпул – Уулвс 2 (0:2), Болтън – Шефилд Уензди X (1:1), Борнемут – Родъръм 1 (2:0), Брентфорд – Брайтън X (0:0), Кардиф – Норич X (1:1), Чарлтън – Уотфорд 2 (1:2), Хъдърсфийлд – Мидълзбро 2 (1:2), Ипсуич – Милуол 1 (2:1), Рединг – Фулъм X (1:1).

Лига 1: Барнзли – Милтън Кийнс Донс X (1:1), Брадфорд – Суиндън X (0:0), Бристол Сити – Донкастър 1 (3:1), Честърфийлд – Скънторп 1 (2:0), Ковънтри – Йоувил 1 (1:0), Кроули – Флийтууд 2 (1:2), Крю – Порт Вейл 2 (1:2), Лейтън Ориент – Колчестър 1 (2:0), Олдъм – Джилингам 1 (2:0), Питърбро – Нотс Каунти 1 (3:0), Шефилд Юнайтед – Рочдейл 1 (2:0), Уолсол – Престън 2 (1:2).

Лига 2: Акрингтън – Уимбълдън X (1:1), Бъртън – Йорк 1 (2:1), Карлайл – Бери 2 (1:2), Дагенам & Редбридж – Кеймбридж Юнайтед 2 (1:2), Екзитър – Оксфорд Юнайтед X (1:1), Хартлипул – Транмиър X (0:0), Лутън – Челтнъм 1 (1:0), Моркамб – Плимут 2 (1:2), Нюпорт – Нортхямптън 1 (2:1), Саутенд – Портсмут 1 (2:1), Стивънидж – Шросбъри X (1:1), Уикъмб – Мансфийлд 1 (2:1).

Конфърънс Премиър: Олтринкам – Ийстлий 2 (1:2), Брейнтрий – Кидърминстър 2 (1:2), Дувър Атлетик – Макълсфийлд X (1:1), Форест Грийн – Халифакс X (0:0), Гейтсхед – Дартфорд 1 (3:0), Гримзби – Торки 1 (2:0), Линкълн – Бристол Роувърс 2 (1:2), Нънийтън – Олдършот 2 (0:1), Саутпорт – Олфритън 1 (2:0), Телфорд – Барнет 2 (1:3), Уокинг – Честър 1 (3:0), Рексъм – Уелинг 1 (3:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Байерн – Щутгарт 1 (3:0), Борусия Дортмунд – Фрайбург 1 (3:0), Херта Берлин – Майнц 1 (2:1), Хофенхайм – Волфсбург X (1:1), Падерборн – Кьолн X (1:1), Борусия Мьонхенгладбах – Шалке 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Дармщад – Ерцгебирге Ауе 1 (2:0), Лайпциг – Айнтрахт Брауншвайг 1 (2:0).

Трета Лига: Арминия Билефелд – Борусия Дортмунд Ам 1 (2:0), Дуисбург – Щутгартер Кикерс 1 (2:1), Фортуна Кьолн – Унтерхахинг X (0:0), Халешер – Щутгарт Ам 1 (2:0), Майнц Ам – Енерги Котбус 2 (1:2), Ян Регенсбург – Пройсен Мюнстер X (1:1), Зоненхоф – Динамо Дрезден 2 (1:2), Оснабрюк – Холщайн Кил 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Хамбургер Ам – Клопенбург 1 (3:0), Хановер Ам – Реден 1 (2:0), Любек – Волфсбург Ам 2 (1:2).

Регионална Лига – Североизток: Вакер Нордхаузен – Берлинер Анкараспор 1 (2:0), Унион Берлин Ам – Херта Берлин Ам X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Фортуна Дюселдорф Ам – Край 1 (2:1), Кьолн Ам – Оберхаузен X (1:1), Зиген – Рьодингхауз 2 (0:2), Юрдинген – Верл X (1:1), Вайденбрюк – Алемания Аахен 2 (1:2).

Регионална Лига – Югозапад: Фрайбург Ам – Ворматия Вьормс 1 (1:0), Валдхоф Майнхайм – Саарбрюкен 2 (0:2), Астория Валдорф – Некарелц 1 (2:0), Цвайбрюкен – Кикерс Офенбах 2 (0:3).

Регионална Лига – Байерн: Вакер Бургхазуен – Аугсбург Ам 1 (2:1), Хаймщетен – 1860 Мюнхен Ам 2 (0:3), Нюрнберг Ам – Илертисен X (1:1), Шалдинг – Зелингенпортен 1 (2:0), Вюрцбургер Кикерс – Инголщад Ам 1 (3:0).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Емполи – Рома 2 (0:2), Ювентус – Удинезе 1 (3:0).

Серия Б: Авелино – Специя 1 (2:1), Кротоне – Карпи X (1:1), Виртус Ентела – Бреша X (1:1), Фрозиноне – Бари 1 (1:0), Модена – Про Верчели 1 (2:0), Перуджа – Катания X (1:1), Трапани – Читадела 1 (2:1), Варезе – Ланчано 1 (2:1).

Лига Про, група A: Судтирол – Монца Брианца 1 (2:1), Порденоне – Басано X (1:1), Мантова – Венеция X (0:0), Албинолефе – Комо 1 (2:1).

Лига Про, група B: Пистойезе – Про Пиаченца 1 (1:0), Гросето – Реджана X (1:1), Сан Марино – Караезе 1 (2:1), Форли – Терамо 1 (2:1), Спал – Сантарканджело 1 (1:0).

Лига Про, група C: Ишия Изолаверде – Вигор Ламеция 1 (1:0), Матера – Лече 2 (1:2), Катандзаро – Мартина Франка 1 (2:0), Барлета – Нуова Козенца 1 (2:1), Касертана – Юве Стабия 1 (1:0).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Барселона – Атлетик Билбао 1 (3:0), Малага – Леванте 1 (3:1), Реал Мадрид – Атлетико Мадрид 1 (2:0), Селта Виго – Реал Сосиедад 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Нумансия – Понферадина 1 (2:1), Майорка – Рекреативо Уелва 1 (2:1), Алавес – Барселона Б 1 (2:1), Расинг Сантандер – Лас Палмас X (1:1), Лагостера – Осасуна 2 (1:2).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Черно море – ЦСКА 2 (0:2), Берое – Марек 1 (3:0).

Б група: Созопол – Септември Симитли 1 (2:1), Монтана – Спартак Варна 1 (3:0), Бургас – Ботев Враца 1 (2:0), Ботев Гълъбово – Добруджа Добрич 2 (1:2), Пирин Разлог – Банско X (1:1), Локомотив Мездра – Верея Стара Загора 1 (2:0), Локомотив Горна Оряховица – Черноморец Бургас 1 (2:0), Пирин Благоевград – Раковски 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА