Прогнози за събота, 1 ноември 2014 година

0
14

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете за Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Нюкясъл – Ливърпул 2 (1:2), Арсенал – Бърнли 1 (2:0), Челси – Куинс Парк Рейнджърс 1 (3:0), Евертън – Суонси 1 (3:1), Хъл Сити – Саутхямптън 2 (0:2), Лестър – Уест Бромич Албион 1 (2:1), Сток Сити – Уест Хям 1 (2:1).

Чемпиъншип: Уулвс – Бирмингам 1 (2:0), Блякбърн – Рединг 1 (2:0), Блякпул – Ипсуич 2 (1:2), Брентфорд – Дарби 2 (0:1), Кардиф – Лийдс 1 (2:0), Чарлтън – Шефилд Уензди X (1:1), Хъдърсфийлд – Нотингам X (0:0), Родъръм – Мидълзбро 2 (1:2), Уотфорд – Милуол 1 (2:0), Уигън – Фулъм 1 (2:1), Борнемут – Брайтън 1 (3:0).

Лига 1: Брадфорд – Донкастър 1 (1:0), Бристол Сити – Олдъм 1 (2:1), Честърфийлд – Йоувил 1 (3:1), Колчестър – Порт Вейл 1 (2:1), Кроули Таун – Крю 1 (2:1), Флийтууд Таун – Джилингам 1 (2:0), Лейтън Ориент – Ковънтри 1 (2:1), Милтън Кийнс Донс – Суиндън 1 (1:0), Нотс Каунти – Уолсол X (0:0), Питърбро – Скънторп 1 (3:0), Рочдейл – Престън 2 (1:2), Шефилд Юнайтед – Барнзли 1 (3:1).

Лига 2: Бъртън Албион – Плимут X (1:1), Бери – Кеймбридж Юнайтед 1 (3:1), Челтнъм – Йорк X (1:1), Дагенам & Редбридж – Шросбъри 2 (1:3), Екзитър – Лутън X (1:1), Хартлипул – Нюпорт 2 (1:2), Мансфийлд – Саутенд 2 (0:1), Нортхямптън – Уимбълдън 1 (2:1), Оксфорд Юнайтед – Уикъмб X (1:1), Портсмут – Карлайл 1 (2:1), Транмиър – Стидънидж 1 (2:1).

Конфърънс Премиър: Олдършот – Гейтсхед X (1:1), Олтринкам – Олфритън 1 (2:0), Брейнтрий – Уокинг 2 (1:2), Ийстлий – Честър 1 (2:0), Форест Грийн – Линкълн 1 (3:1), Гримзби – Дартфорд 1 (3:0), Кидърминстър – Торки X (1:1), Нънийтън – Макълсфийлд 2 (1:2), Саутпорт – Дувър Атлетик X (1:1), Телфорд – Бристол Роувърс 2 (0:2), Уелинг – Барнет 2 (1:2), Рексъм – Халифакс X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Хамбургер – Байер Леверкузен 2 (1:2), Хановер – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:1), Майнц – Вердер Бремен 1 (2:0), Щутгарт – Волфсбург 2 (1:2), Байерн – Борусия Дортмунд 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Хайденхайм – Дармщад 1 (2:1), Нюрнберг – Санкт Паули 1 (3:0).

Трета Лига: Динамо Дрезден – Щутгартер Кикерс 1 (2:1), Енерги Котбус – Унтерхахинг 1 (3:1), Холщайн Кил – Арминия Билефелд X (1:1), Веен Висбаден – Кемницер 1 (1:0).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Любек 1 (2:1), Айнтрахт Брауншвайг Ам – Олденбург 1 (2:0), Санкт Паули Ам – Госларер X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Бабелсберг – Ауербах 1 (3:1), Нойстерлиц – Будиса Бауцен 1 (2:1), Вакер Нордхаузен – Херта Берлин Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Югозапад: Елверсберг – Баунатал 1 (3:0), Хомбург – Кобленц 1 (2:0), Фрайбург Ам – Нотинген 1 (2:0), Некарелц – Саарбрюкен 2 (1:2), Астория Валдорф – Цвайбрюкен 1 (3:0), Ворматия Вьормс – Валдхоф Майнхайм X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: 1860 Мюнхен Ам – Зелингенпортен 1 (3:0).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Наполи – Рома X (1:1), Емполи – Ювентус 2 (0:3), Парма – Интер 2 (1:2).

Серия Б: Авелино – Катания X (1:1), Карпи – Виченца 1 (3:0), Кротоне – Перуджа X (1:1), Виртус Ентела – Ланчано X (0:0), Ливорно – Болоня 1 (1:0), Пескара – Специя 1 (2:1), Про Верчели – Бари X (1:1), Тернана – Читадела 1 (3:1), Трапани – Бреша 1 (2:1).

Лига Про, група А: Павия – Сасари Торес 1 (2:0), Мантова – Фералпи Сало 1 (2:1), Ренате – Новара 2 (1:2), Про Патрия – Басано Виртус 2 (0:2), Реал Виченца – Кремонезе 1 (2:1).

Лига Про, група B: Прато – Форли 1 (2:1), Спал – Л`Акуила 1 (2:1), Терамо – Про Пиаченца 1 (2:0), Пиза – Сан Марино 1 (3:0).

Лига Про, група C: Мартина Франка – Мелфи X (1:1), Касертана – Иския Изолаверде 1 (3:0), Паджанезе – Барлета 1 (2:1), Юве Стабия – Лупа Рома 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Гранада – Реал Мадрид 2 (0:3), Атлетико Мадрид – Кордоба 1 (3:0), Барселона – Селта Виго 1 (3:0), Реал Сосиедад – Малага 1 (2:1).

Сегунда Дивисон: Майорка – Луго 1 (2:0), Алавес – Алкоркон 1 (2:1), Барселона Б – Спортинг Хихон X (1:1), Лагостера – Расинг Сантандер 2 (0:1), Лас Палмас – Албасете Баломпи 1 (3:0), Сабадел – Мирандес 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: ЦСКА – Славия 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА