Прогнози за петък, 3 октомври 2014 година

0
54

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Чемпиъншип и Лига 2 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига и Регионалните Лиги в Германия, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера Дивисион в Испания, А група и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Чемпиъншип: Блякпул – Кардиф 2 (1:2).

Лига 2: Бъртън Албион – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:0), Дагенам & Редбридж – Екзитър X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Херта Берлин – Щутгарт 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Аален – 1860 Мюнхен X (1:1), Бохум – Нюрнберг 1 (2:1), Гройер Фюрт – Ерцгебирге Ауе 1 (3:1).

Регионална Лига – Север: Реден – Мепен X (0:0).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Магдебург 2 (0:2), Будиса Бауцен – Вакер Нордхаузен X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Есен – Верл 1 (2:0), Вайденбрюк – Борусия Мьонхенгладбах Ам X (0:0).

Регионална Лига – Югозапад: Хомбург – Елверсберг 2 (1:2), Ворматия Вьормс – Баунатал 1 (3:0), Айнтрахт Трир – Саарбрюкен 2 (0:2), Хесен Касел – Кобленц 1 (3:0).

Регионална Лига – Байерн: Гархинг – Нюрнберг Ам X (1:1), Илертисен – Хамщетен 1 (3:0), Инголщад Ам – Бухбах 1 (2:0), 1860 Мюнхен Ам – Меминген 1 (3:0), Оберфтанкен Байройт – Байерн Ам 2 (0:2).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия Б: Ливорно – Кротоне 1 (2:0).

Лига Про, група B: Анкона – Гросето 1 (2:1).

Лига Про, група C: Касертана – Матера X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Хетафе – Кордоба 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Хасково – Черно море 2 (0:2), Локомотив София – Берое X (1:1), ЦСКА – Ботев Пловдив 1 (2:0).

Б група: Банско – Пирин Благоевград 2 (1:2), Добруджа Добрич – Локомотив Горна Оряховица X (1:1), Ботев Враца – Локомотив Мездра 1 (2:1), Спартак Варна – Пирин Разлог 2 (1:2), Септември Симитли – Ботев Гълъбово X (1:1), Монтана – ПФК Бургас 1 (2:1), Черноморец Бургас – Созопол 2 (0:1), Верея Стара Загора – Раковски 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА