Прогнози за петък, 24 октомври 2014 година

0
34

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Чемпиъншип в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Чемпиъншип: Фулъм – Чарлтън Атлетик 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Вердер Бремен – Кьолн X (1:1).

Втора Бундеслига: Аален – Унион Берлин 1 (2:1), Гройтер Фюрт – ФСВ Франкфурт 1 (3:1), РБ Лайпциг – Бохум 1 (2:0).

Трета Лига: Арминия Билефелд – Ерфурт 1 (2:0), Фортуна Кьолн – Пройсен Мюнстер X (0:0).

Регионална Лига – Север: Любек – Санкт Паули Ам 1 (1:0).

Регионална Лига – Запад: Вайденбрюк – Виктория Кьолн 2 (0:2), Шпортфройнде Лоте – Рьодингхаузен 1 (2:0), Оберхаузен – Край 1 (3:0).

Регионална Лига – Югозапад: Нотинген – Хомбург 2 (1:2), Кобленц – Ворматия Вьормс X (1:1), Айнтрахт Трир – Кикерс Офенбах 2 (0:1).

Регионална Лига – Байерн: Вакер Бургхаузен – Гройтер Фюрт Ам 1 (1:0), Швайнфурт – Зелингенпортен 1 (2:0), Вюрсбургер Кикерс – Оберфранкен Байройт 1 (3:0).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия Б: Тернана – Трапани 1 (2:1), Модена – Болоня X (1:1).

Лига Про, група А: Лумецане – Про Патрия 1 (2:1).

Лига Про, група C: Салернитана – Лече X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Селта Виго – Леванте 1 (3:0).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Берое X (1:1), Хасково – Марек 1 (2:1), Славия – Локомотив Пловдив 1 (2:0), Литекс – Локомотив София 1 (3:1).

Б група: Банско – Черноморец Бургас 1 (2:0), Спартак Варна – Локомотив Горна Оряховица 2 (0:2), Монтана – Пирин Разлог 1 (2:1), ПФК Бургас – Ботев Гълъбово 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА