Прогнози за неделя, 7 септември 2014 година

0
34

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Лига 2 в Англия, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия Б и Лига Про в Италия, Сегунда Дивисион в Испания, евроквалификациите и приятелските мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]Евро 2016 и приятелски[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Лига 2: Бъртън Албион – Портсмут 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Трета Лига: Пройсен Мюнстер – Веен Висбаден 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Вайше – Любек X (1:1), Айнтрахт Нордерщед – Фрейе Търнершафт Брауншвайг 1 (3:1), Люнебургер Ханза – Мепен 2 (0:2), Олденбург – Госларер 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Борусия Мьонхенгладбах Ам – Хенеф 1 (3:0), Бохум Ам – Кьолн Ам X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия Б: Болоня – Виртус Ентела 1 (2:0), Карпи – Варезе 1 (2:1), Читадела – Авелино X (1:1), Ланчано – Модена X (0:0), Специя – Фрозиноне 1 (2:1), Тернана – Пескара X (1:1), Трапани – Визенца 1 (2:0), Про Верчели – Катания 2 (1:2), Бари – Перуджа 1 (1:0).

Лига Про, група А: Реал Виченца – Алесандрия X (1:1), Порденоне – Венеция 2 (0:1), Мантова – Кремонезе 2 (1:2).

Лига Про, група B: Сантарканджело – Пиза 2 (0:2), Про Пиаченца – Форли 1 (2:1), Реджана – Анкона 1 (2:1), Прато – Тутокуойо 1 (2:0), Губио – Лукезе 1 (3:1).

Лига Про, група C: Месина – Лупа Рома 1 (2:0), Мартина Франка – Салернитана X (1:1), Паджанезе – Реджина X (0:0), Касертана – Аверса 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Сегунда Дивисион: Понферадина – Реал Бетис 2 (1:2), Мирандес – Алкоркон X (1:1), Валядолид – Расинг Сантандер 1 (2:0), Барселона Б – Реал Сарагоса X (1:1), Лас Палмас – Луго 1 (2:0), Леганес – Майорка 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]Евроквалификации: Дания – Армения 1 (2:0), Грузия – Ейре 2 (1:2), Унгария – Северна Ирландия 1 (3:0), Фарьорски острови – Финландия 2 (0:3), Германия – Шотландия 1 (3:1), Гибралтар – Полша 2 (0:2), Гърция – Румъния 1 (2:1), Португалия – Албания 1 (3:0).

Приятелски мачове: Парагвай – Обединени Арабски Емирства, Сърбия – Франция 2 (1:2), Мароко – Либия 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА