Прогнози за неделя, 5 октомври 2014 година

0
27

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Чемпиъншип в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Манчестър Юнайтед – Евертън 1 (2:0), Челси – Арсенал 1 (2:0), Тотнъм – Саутхямптън 1 (2:1), Уест Хям – Куинс Парк Рейнджърс 1 (3:1).

Чемпиъншип: Нотингам Форест – Ипсуич 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Волфсбург – Аугсбург 1 (2:0), Борусия Мьонхенгладбах – Майнц 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Дармщад – Фортуна Дюселдорф X (1:1), Инголщад – Айнтрахт Брауншвайг 1 (3:0), Зандхаузен – ФСВ Франкфурт 1 (2:1).

Трета Лига: Халешер – Ерфурт X (1:1), Майнц Ам – Холщайн Кил 2 (0:1), Зоненхоф – Веен 2 (1:2).

Регионална Лига – Север: Клопенбург – Любек 2 (0:1), Люнебургер Ханза – Айнтрахт Нордерщед 2 (1:2), Вердер Бремен Ам – Госларер 1 (3:0).

Регионална Лига – Североизток: Херта Берлин Ам – Плауен 1 (3:1), Карл Цайс Йена – Цвикау 1 (2:1), Нойстерлиц – Берлинер Анкараспор X (1:1), Унион Берлин Ам – Германия Халберщад 1 (3:0), Виктория Берлин – Бабелсберг X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Бохум Ам – Оберхаузен 2 (1:3), Хенеф – Зиген X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Кайзерслаутерн Ам – Хофенхайм Ам 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Емполи – Палермо 1 (2:1), Лацио – Сасуоло 1 (3:0), Парма – Дженоа 1 (2:0), Сампдория – Аталанта 1 (3:1), Удинезе – Чезена 1 (3:0), Ювентус – Рома 1 (2:0), Фиорентина – Интер 1 (2:1), Наполи – Торино 1 (2:0).

Лига Про, група А: Порденоне – Кремонезе X (1:1), Алесандрия – Судтирол 1 (2:1), Фералпи Сало – Комо X (0:0), Басано Виртус – Арецо 1 (2:0), Реал Виченца – Венеция X (1:1).

Лига Про, група B: Прато – Губио 1 (2:0), Лукезе – Карарезе X (1:1), Терамо – Л`Акуила 1 (2:1), Пиза – Чита ди Понтедера 1 (1:0).

Лига Про, група C: Лупа Рома – Барлета 1 (1:0), Катандзаро – Аверса Нормана 1 (3:1), Реджина – Нуова Козенца 1 (2:0), Мелфи – Беневенто 2 (1:2).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Севиля – Депортиво Ла Коруня 1 (3:0), Селта Виго – Виляреал X (1:1), Еспаньол – Реал Сосиедад 1 (2:1), Реал Мадрид – Атлетик Билбао 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Валядолид – Реал Бетис X (1:1), Рекреативо Уелва – Алкоркон 1 (2:1), Сабадел – Албасете Баломпи 1 (2:1), Реал Сарагоса – Майорка 1 (1:0), Леганес – Тенерифе 1 (2:1), Мирандес – Нумансия 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА