Прогнози за неделя, 31 август 2014 година

0
35

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Лига 1 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Астън Вила – Хъл Сити 1 (2:1), Тотнъм – Ливърпул X (1:1), Лестър – Арсенал 2 (1:2).

Лига 1: Нотс Каунти – Бристол Сити 2 (1:2).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Майнц – Хановер 1 (2:1), Фрайбург – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Бохум 1 (2:1), 1860 Мюнхен – Дармщад 1 (1:0), Зандхаузен – Инголщад X (1:1).

Трета Лига: Арминиа Билефелд – Щутгартер Кикерс 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Госларер – Айнтрахт Нордерщед X (1:1), Хамбургер Ам – Люнебургер Ханза 1 (3:0), Санкт Паули Ам – Айнтрахт Брауншвайг Ам X (1:1), Хавелсе – Вайше 1 (1:0), Ноймюнстер – Вердер Бремен Ам 2 (0:2).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Вакер Нордхаузен 2 (0:2), Будиса Баутцен – Бабелсберг X (0:0), Берлинер Анкараспор – Цвикау 2 (1:3), Магдебург – Мойселвиц 1 (2:0), Нойстерлиц – Плауен 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Хенеф – Край 2 (1:2).

Регионална Лига – Югозапад: Фрайбург Ам – Пирмасенс 1 (2:1), Хофенхайм Ам – Ворматия Вьормс 1 (2:0), Кобленц – Валдхоф Майнхайм X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Милан – Лацио 1 (1:0), Аталанта – Верона 1 (2:1), Чезена – Парма 2 (1:2), Дженоа – Наполи 2 (0:2), Палермо – Сампдория 1 (1:0), Сасуоло – Каляри 1 (2:1), Торино – Интер 2 (1:2), Удинезе – Емполи 1 (3:1).

Лига Про, група А: Басано Виртус – Павия 1 (2:0), Лумецане – Порденоне 1 (2:1), Венеция – Ренате 1 (2:0), Фералпи Сало – Реал Виченца 1 (2:1), Комо – Судтирол 1 (2:1).

Лига Про, група B: Гросето – Про Пиаченца 1 (2:1), Анкона – Савона 1 (1:0), Пистойезе – Асколи X (1:1), Спал – Чита де Понтедера 1 (1:0).

Лига Про, група C: Лупа Рома – Лече 2 (0:2), Ишия Изолаверде – Беневенто 2 (1:2), Реджина – Касертана 1 (1:0), Салернитана – Нуова Козенца 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Виляреал – Барселона 2 (0:3), Депортиво Ла Коруня – Райо Валекано 1 (2:1), Реал Сосиедад – Реал Мадрид 2 (0:3), Елче – Гранада 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Реал Бетис – Нумансия 1 (2:0), Спортинг Хихон – Понферадина 1 (3:1), Лагостера – Леганес X (1:1), Алавес – Рекреативо Уелва 1 (2:1), Майорка – Лас Палмас 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Лудогорец – Берое 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА