Прогнози за неделя, 28 септември 2014 година

0
11

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Чемпиъншип в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Уест Бромич Албион – Бърнли 1 (2:0).

Чемпиъншип: Рединг – Уулвс X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Херта Берлин 1 (2:1), Хамбургер – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – РБ Лайпциг X (1:1), ФСВ Франкфурт – Санкт Паули 1 (1:0), Хайденхайм – Бохум X (0:0).

Трета Лига: Енерги Котбус – Арминия Билефелд X (1:1), Пройсен Мюнстер – Халешер 1 (2:0), Щутгарт Ам – Фортуна Кьолн 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Хамбургер Ам – Реден 1 (3:1), Вайше – Олденбург X (1:1), Госларер – Линебургер Ханза 1 (2:0), Айнтрахт Нордерщед – Волфсбург Ам 2 (1:2), Ноймюнстер – Санкт Паули Ам X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Германия Халберщад – Виктория Берлин X (1:1), Мойселвиц – Карл Цайс Йена 2 (1:3), Вакер Нордхаузен – Нойстерлиц 1 (3:0), Плауен – Динамо Берлин 2 (1:2), Цвикау – Будиса Баутцен 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Бохум Ам – Юрдинген X (0:0), Оберхаузен – Алемания Аахен 1 (1:0), Зиген – Ватеншайд 1 (2:1), Виктория Кьолн – Фортуна Дюселдорф Ам 1 (3:0).

Регионална Лига – Югозапад: Хофенхайм Ам – Фрайбург Ам 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Сасуоло – Наполи 2 (0:2), Чезена – Милан 2 (0:3), Киево – Емполи 1 (2:1), Интер – Каляри 1 (3:0), Торино – Фиорентина X (1:1), Дженоа – Сампдория X (1:1).

Серия Б: Катания – Пескара 1 (1:0).

Лига Про, група А: Реал Виченца – Ренате 1 (2:0), Сасари Торес – Порденоне 1 (2:0), Мантова – Арецо X (1:1), Албинолефе – Монца Брианца 2 (1:2).

Лига Про, група B: Спал – Лукезе 1 (2:1), Пистойезе – Тутокуойо 1 (2:1), Сантарканджело – Терамо X (1:1), Чита ди Понтедера – Реджана 1 (1:0).

Лига Про, група C: Вигор Ламеция – Фоджа 1 (2:1), Юве Стабия – Реджина 1 (1:0), Месина – Касертана X (1:1), Нуова Козенца – Катандзаро 2 (0:1), Матера – Лупа Рома 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Хетафе – Малага 2 (1:2), Депортиво Ла Коруня – Алмерия 1 (2:1), Реал Сосиедад – Валенсия X (0:0), Кордоба – Еспаньол X (1:1).

Сегунда Дивисион: Тенерифе – Лас Палмас 1 (1:0), Спортинг Хихон – Валядолид 1 (2:1), Майорка – Барселона Б 1 (2:1), Нумансия – Хирона 1 (1:0), Алкоркон – Леганес 1 (2:1), Реал Бетис – Мирандес 1 (3:0).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Черно море – Локомотив София 1 (2:1), Славия – Хасково 1 (3:0), Берое – ЦСКА X (1:1).

Б група: Созопол – Монтана 2 (0:2), ПФК Бургас – Септември Симитли 1 (2:1), Ботев Гълъбово – Спартак Варна 1 (2:0), Пирин Разлог – Ботев Враца X (1:1), Локомотив Мездра – Добруджа Добрич 1 (1:0), Локомотив Горна Оряховица – Банско 1 (2:1), Пирин Благоевград – Верея Стара Загора 1 (3:0), Раковски – Черноморец Бургас 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА