Прогнози за неделя, 26 октомври 2014 година

0
37

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Лига 2 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Бърнли – Евертън 2 (0:2), Тотнъм – Нюкясъл 1 (2:0), Манчестър Юнайтед – Челси X (1:1).

Лига 2: Моркамб – Екзитър X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Волфсбург – Майнц 1 (3:0), Борусия Мьонхенгладбах – Байерн 2 (0:3).

Втора Бундеслига: Инголщад – Хайденхайм 1 (3:0), 1860 Мюнхен – Айнтрахт Брауншвайг X (0:0), Зандхаузен – Ерцгебирге Ауе 1 (2:1).

Трета Лига: Борусия Дортмунд Ам – Ханза Рощок 1 (2:1), Майнц Ам – Ян Регенсбург 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Вайше – Вердер Бремен Ам 2 (0:2), Фрейе Търнершафт Брауншвайф – Хамбургер Ам 2 (0:3), Госларер – Реден 1 (1:0), Айнтрахт Нордерщед – Айнтрахт Брауншвайг Ам 2 (1:2), Олденбург – Клопенбург 1 (2:0), Хавелсе – Хановер Ам X (1:1), Мепен – Ноймюнстер 1 (2:0).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Нойстерлиц X (0:0), Динамо Берлин – Вакер Нордхаузен X (1:1), Херта Берлин Ам – Цвикау 2 (0:1), Карл Цайс Йена – Берлинер Анкараспор 1 (2:0), Унион Берлин Ам – Плауен 1 (3:1), Виктория Берлин – Мойселвиц 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Рот-Вайс Есен – Ватеншайд 1 (3:1).

Регионална Лига – Югозапад: Хофенхайм Ам – Елверсберг X (1:1), Кайзерслаутерн Ам – Хесен Касел 1 (1:0).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Киево – Дженоа 1 (2:1), Ювентус – Палермо 1 (3:0), Удинезе – Аталанта 1 (2:0), Чезена – Интер 2 (0:2), Лацио – Торино 1 (3:1), Наполи – Верона 1 (3:0), Милан – Фиорентина 1 (2:1).

Лига Про, група А: Комо – Ренате 1 (2:0), Басано Виртус – Сасари Торес 1 (2:0), Кремонезе – Венеция 1 (2:1), Новара – Судтирол 1 (2:0).

Лига Про, група B: Форли – Лукезе 1 (1:0), Карарезе – Сантарканджело 1 (2:0), Пистойезе – Терамо 1 (2:1), Асколи Пикио – Губио 1 (2:0), Сан Марино – Анкона X (1:1).

Лига Про, група C: Лупа Рома – Касертана X (0:0), Вигор Ламеция – Реджина X (1:1), Аверса Нормана – Беневенто 2 (1:2), Фоджа – Катандзаро X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Малага – Райо Валекано 1 (2:0), Еспаньол – Депортиво Ла Коруня 1 (2:0), Севиля – Виляреал 1 (2:1), Хетафе – Атлетико Мадрид 2 (1:3).

Сегунда Дивисион: Албасете Баломпи – Валядолид X (1:1), Спортинг Хихон – Осасуна 1 (2:0), Хирона – Мирандес 1 (3:1), Луго – Лагостера 1 (3:0), Алкоркон – Сарагоса 1 (2:0), Тенерифе – Барселона Б 1 (2:1), Нумансия – Леганес 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА