Прогнози за неделя, 23 ноември 2014 година

0
15

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Кристъл Палас – Ливърпул 2 (1:2), Хъл Сити – Тотнъм 2 (1:2).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Хамбургер – Вердер Бремен 1 (2:0), Щутгарт – Аугсбург X (1:1).

Втора Бундеслига: Карлсруе – Ерцгебирге Ауе 1 (3:0), Нюрнберг – Инголщад 2 (1:2), РБ Лайпциг – Санкт Паули 1 (3:1).

Трета Лига: Майнц Ам – Халешер X (1:1).

Регионална Лига – Север: Вердер Бремен Ам – Айнтрахт Брауншвайг Ам 1 (3:0), Вайше Фленсбург – Хановер Ам X (1:1), Клопенбург – Фрейе Търнершафт Брауншвайг 1 (3:1), Госларер – Мепен X (0:0), Люнебургер Ханза – Реден 1 (1:0), Айнтрахт Нордерщед – Хамбургер Ам 2 (0:2), Олденбург – Ноймюнстер 1 (1:0).

Регионална Лига – Североизток: Берлинер Анкараспор – Виктория Берлин 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Торино – Сасуоло 1 (2:0), Чезена – Сампдория 2 (0:2), Наполи – Каляри 1 (3:0), Парма – Емполи 1 (2:1), Удинезе – Киево 1 (3:1), Верона – Фиорентина 2 (1:2), Милан – Интер X (1:1).

Серия Б: Катания – Латина 1 (2:0).

Лига Про, група А: Фералпи Сало – Монца Брианца X (0:0), Сасари Торес – Судтирол 1 (2:1), Арецо – Реал Виченца 2 (1:2), Джана Ерминио – Мантова 1 (1:0).

Лига Про, група B: Л`Акуила – Савона 1 (2:0), Пистойезе – Чита ди Понтедера 1 (2:1), Про Пиаченца – Асколи Пикио 2 (0:2), Пиза – Карарезе 1 (3:1).

Лига Про, група C: Мелфи – Касертана X (1:1), Беневенто – Лече X (0:0), Вигор Ламеция – Лупа Рома 1 (2:0), Фоджа – Матера 1 (2:1), Мартина Франка – Месина 1 (1:0).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Райо Валекано – Селта Виго X (1:1), Леванте – Валенсия 2 (0:3), Елче – Кордоба 1 (3:1), Виляреал – Хетафе 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Валядолид – Лас Палмас 1 (2:1), Хирона – Рекреативо Уелва 1 (2:0), Мирандес – Леганес X (1:1), Бетис – Алавес 1 (3:0), Албасете Баломпи – Осасуна X (1:1), Алкоркон – Луго 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Левски 1 (2:1), Берое – Славия 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА