Прогнози за неделя, 19 октомври 2014 година

0
30

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и ФА Трофи в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Куинс Парк Рейнджърс – Ливърпул 2 (0:2), Сток Сити – Суонси X (1:1).

ФА Трофи, квалификации: Ейлсбъри Юнайтед – Теймсмийд 1 (2:0), Крей – Хестингс 2 (1:2), Хоршам – Ситингбърн 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Хамбургер – Хофенхайм X (1:1), Падерборн – Айнтрахт Франкфурт X (0:0).

Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – 1860 Мюнхен X (1:1), ФСВ Франкфурт – Инголщад 2 (1:3), Карлсруе – Аален 1 (3:0).

Трета Лига: Пройсен Мюнстер – Арминия Билефелд 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Вердер Бремен Ам – Олденбург X (1:1), Ноймюнстер – Хамбургер Ам 2 (0:2), Реден – Любек X (1:1), Люнебургре Ханза – Вайше Фленсбург 2 (1:2).

Регионална Лига – Североизток: Вакер Нордхаузен – Карл Цайс Йена 1 (2:1), Берлинер Анкараспор – Будиса Бауцен 1 (1:0), Германия Халберщад – Ауербах 1 (2:0), Магдебург – Нойстерлиц 1 (3:1), Мойселвиц – Херта Берлин Ам 2 (1:2), Плауен – Виктория Берлин X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Кикерс Офенбах – Валдхоф Майнхайм 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Фиорентина – Лацио 1 (2:1), Аталанта – Парма X (1:1), Каляри – Сампдория X (1:1), Палермо – Чезена 1 (2:0), Торино – Удинезе 1 (2:1), Верона – Милан 2 (1:2), Интер – Наполи X (1:1).

Серия Б: Бари – Авелино 1 (1:0).

Лига Про, група А: Про Патрия – Джана Ерминио X (0:0), Сасари Торес – Мантова 1 (1:0), Венеция – Новара X (1:1), Реал Виченца – Судтирол 1 (2:1), Фералпи Сало – Кремонезе X (1:1).

Лига Про, група B: Анкона – Пистойезе X (0:0), Савона – Сантарканджело 1 (2:1), Пиза – Гросето 1 (2:0), Реджана – Л`Акуила 1 (2:1).

Лига Про, група C: Катандзаро – Иския Изолаверде 1 (3:1), Беневенто – Салернитана 1 (2:1), Юве Стабия – Лече X (1:1), Касертана – Барлета 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Атлетико Мадрид – Еспаньол 1 (3:0), Депортиво Ла Коруня – Валенсия 2 (0:2), Елче – Севиля 2 (1:2), Виляреал – Алмерия 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Рекреативо Уелва – Спортинг Хихон X (1:1), Лагостера – Майорка X (0:0), Леганес – Реал Бетис 1 (1:0), Лас Палмас – Нумансия 1 (2:0), Барселона Б – Алкоркон 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Локомотив София – Ботев Пловдив X (1:1), Черно море – Берое 2 (1:2), Марек – Славия 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА