Прогнози за неделя, 10 август 2014 година

0
37

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Къмюнити Шийлд и Чемпиъншип в Англия, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Купа Лига Про и Купа на Италия, А и Б група в България и приятелските мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]България[/handle]
[handle to=”tab_5″]Приятелски мачове[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Къмюнити Шийлд: Арсенал – Манчестър Сити 2 (1:2).

Чемпиъншип: Уулвс – Норич 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Втора Бундеслига: Инголщад – Дармщад 1 (3:1), 1860 Мюнхен – РБ Лайпциг X (1:1), Зандхаузен – Кайзерслаутерн 2 (0:2).

Трета Лига: Фортуна Кьолн – Кемницер X (0:0), Ханза Рощок – Веен Висбаден 1 (1:0).

Регионална Лига – Север: Вердер Бремен Ам – Реден 1 (2:0), Вайше – Ноймюнстер 1 (2:0), Айнтрахт Нордерщед – Мепен 2 (1:2), Люнебургер Ханза – Санкт Паули Ам X (1:1), Олденбург – Хамбургер Ам X (0:0).

Регионална Лига – Североизток: Динамо Берлин – Ауербах 1 (2:0), Германия Халберщад – Магдебург 2 (0:2), Мойселвиц – Цвикау 2 (1:2), Унион Берлин Ам – Нойстерлиц X (1:1), Виктория Берлин – Будиса Бауцен 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Край – Верл 2 (0:2).

Регионална Лига – Югозапад: Елверсберг – Валдхоф Манхайм 1 (2:0), Хомбург – Айнтрахт Трир 1 (2:1), Хофенхайм Ам – Примасенс 1 (2:0), Ворматия Вьормс – Кикерс Офенбах X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Купа на Италия: Беневенто – Корегезе 1 (3:0), Комо – Мателика 1 (3:0), Монца Брианца – Олгинатезе 1 (3:0), Судтирол – Терамо 1 (2:0), Реджина – Касертана X (1:1), Кремонезе – Нуова Козенца 1 (2:0), Венеция – Таранто 1 (3:1), Албинолефе – Ренате 1 (2:0), Фералпи Сало – Сантарканджело 1 (2:1), Л`Акуила – Алтовичентино 1 (3:0), Виченца – Басано Виртус 1 (2:0), Алесандрия – Салернитана X (0:0), Катандзаро – Акрагас 1 (3:0), Пиза – Рапало Болиаско 1 (3:0), Савона – Терачина 1 (2:0), Юве Стабия – Прато 1 (2:0), Лече – Фолино 1 (3:0), Понтедера – Месина X (0:0).

Купа Лига Про: Мантова – Порденоне 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_4″]А група: Берое – Левски 2 (1:2), ЦСКА – Хасково 1 (3:0).

Б група: Спартак Варна – Добруджа Добрич 2 (0:3).[/tab]
[tab name=”tab_5″]Клубни отбори: Ливърпул – Борусия Дортмунд 1 (2:1), Нюкясъл – Реал Сосиедад X (1:1), Щутгарт – Хъл Сити 1 (2:0), Ференцварош – Челси 2 (0:2), Айнтрахт Франкфурт – Интер 2 (1:2), Хановер – Лацио 1 (2:1), Рома – Елтендорф 1 (3:0), Хове – Еркулес Аликанте 2 (0:2), Малага – Фиорентина X (1:1), Волфсбург – Атлетико Мадрид X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА