Прогнози за събота, 11 октомври 2014 година

0
28

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за евроквалификациите, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Регионалните Лиги в Германия, Серия Б и Лига Про в Италия, Сегунда Дивисион в Испания, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Евроквалификации[/handle]
[handle to=”tab_2″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_5″]Испания[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Евроквалификации: Армения – Сърбия 2 (0:2), Ейре – Гибралтар 1 (3:0), Румъния – Унгария 1 (2:0), Шотландия – Грузия 1 (2:0), Албания – Дания 2 (1:2), Финландия – Гърция 2 (1:2), Северна Ирландия – Фарьорски острови 1 (2:0), Полша – Германия 2 (0:3).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Лига 1: Бристол Сити – Честърфийлд 1 (2:0), Колчестър – Флийтууд Таун X (1:1), Кроули Таун – Питърбро 2 (1:2), Крю – Ковънтри 2 (0:1), Джилингам – Скънторп 1 (2:1), Олдъм – Уолсол 1 (1:0), Порт Вейл – Йоувил X (1:1), Шефилд Юнайтед – Лейтън Ориент 1 (2:0).

Лига 2: Кеймбридж Юнайтед – Оксфорд Юнайтед X (1:1), Нортхямптън – Бъртън Албион 1 (2:1), Акрингтън – Дагенам & Редбридж 1 (2:1), Уимбълдън – Бери 2 (1:2), Карлайл – Стивънидж X (0:0), Екзитър – Хартлипул 1 (2:0), Лутън – Саутенд X (1:1), Моркамб – Уикъмб 2 (1:2), Нюпорт – Йорк 1 (1:0), Портсмут – Мансфийлд 1 (2:1), Шросбъри – Челтнъм 1 (2:0), Транмиър – Плимут X (1:1).

Конфърънс Премиър: Олдършот – Бристол Роувърс 2 (1:2), Олтринкам – Уокинг 2 (0:1), Барнет – Кидърминстър 1 (2:0), Брейнтрий – Саутпорт 1 (3:1), Дартфорд – Макълсфийлд X (1:1), Дувър Атлетик – Честър 1 (2:0), Ийстлий – Халифакс X (1:1), Форест Грийн – Гейтсхед 1 (1:0), Линкълн – Телфорд 1 (3:0), Уелинг – Нънийтън 1 (2:0), Рексъм – Гримзби X (1:1), Олфритън – Торки 2 (1:2).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Регионална Лига – Север: Хамбургер Ам – Хановер Ам 1 (3:1).

Регионална Лига – Североизток: Цвикау – Магдебург X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Хенеф – Рьодингхаузен 2 (0:2).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Хомбург 2 (0:2), Нотинген – Некарелц X (1:1), Валдоф Майнхайм – Хесен Касел X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: 1860 Мюнхен Ам – Аугсбург Ам 1 (2:0), Нюрнберг Ам – Гройтер Фюрт Ам X (1:1), Шалдинг – Оберфранкен Байройт 1 (2:1), Швайнфурт – Инголщад Ам 2 (1:2), Вюрцбургер Кикерс – Гархинг 1 (3:0), Хаймщетен – Зелингенпортен X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Серия Б: Про Верчели – Специя 1 (1:0), Модена – Бреша 1 (2:1).

Лига Про, група А: Албинолефе – Фералпи Сало 1 (2:1), Джана Ерминио – Сасари Торес X (1:1), Мантова – Павия X (0:0), Венеция – Монца Брианца 1 (1:0), Лумецане – Реал Виченца X (0:0), Кремонезе – Алесандрия 1 (2:1), Судтирол – Ренате 1 (2:0), Арецо – Порденоне 1 (2:1), Новара – Басано Виртус 1 (2:1).

Лига Про, група B: Пистойезе – Сан Марино 1 (2:0), Л`Акуила – Лукезе 1 (2:0), Сантарканджело – Реджина 2 (1:2), Про Пиаченца – Прато 1 (1:0), Гросето – Тутокуойо 1 (2:1), Форли – Анкона 1 (2:1), Карарезе – Губио 1 (1:0), Спал – Терамо 1 (2:1), Чита де Понтедера – Савона 1 (3:1).

Лига Про, група C: Лече – Касертана 1 (2:0), Иския Изолаверде – Фоджа X (1:1), Салернитана – Савоя 1 (3:1), Нуова Козенца – Паджанезе 1 (2:1), Аверса Нормана – Мелфи X (1:1), Матера – Реджина 1 (2:1), Юве Стабия – Месина 1 (2:0), Барлета – Беневенто 2 (1:2).[/tab]
[tab name=”tab_5″]Сегунда Дивисион: Майорка – Алавес 1 (2:1), Понферадина – Мирандес 1 (3:0), Расинг Сантандер – Барселона Б 1 (2:1), Алкоркон – Осасуна 1 (2:0), Албасете Баломпи – Хирона X (1:1), Нумансия – Валядолид X (0:0), Тенерифе – Рекреативо Уелва 1 (1:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА