Публикувано от Васил Тодоров

Публикувано в Новини

0 коментари

Пари Сен Жермен няма намерение да се разделя със звездите си, но Реал Мадрид ще опита да вземе Неймар срещу Гарет Бейл и Тони Кроос. Идеята е на клубния президент Флорентино Перес според „Дон Балон“. Разбира се към двамата футболисти ще бъде добавена и сума в брой, така че общата стойност на сделката да достигне до 400 милиона евро. Сделката изглежда налудничава и немислима, но във футбола напоследък се случват всякакви неща, така че не се знае.
Междувременно Неймар бе зает през уикенда, когато откри резултата от дузпа в приятелския мач на Бразилия срещу Япония. След това звездата на бразилците пропусна втората дузпа, но за негов късмет Марсело довкара топката в мрежата. Отборът на Бразилия бе впечатляващ в първите 36 минути, когато отбеляза трите си гола, докато през втората част не бе на висота и тогава японците отвърнаха с едно попадение за крайното 3:1.